On si je istý, že za všetko stačí povedať :
„Ak to tak nie je, nemám problém povedať, že som sa pomýlil,“ povedal Matovič
On si je istý, že za všetko stačí povedať :
„Ak to tak nie je, nemám problém povedať, že som sa pomýlil,“ povedal Matovič
Dostal -byvaly róm, teraz Maďar je na koni - možno zháňal s blaznom Igorom.
„Ak to tak nie je, nemám problém povedať, že som sa pomýlil,“ povedal Matovič a poviem aj ja.
Korupcnik. Matovič čo nasluboval, keď je zmluva tajné!
Žitný ostrov alebo celé Slovensko pripojí k Maďarsku ????
Je to debil!
A ak predloží doklad, že nie je tak poviem to čo Matovič:
„Ak to tak nie je, nemám problém povedať, že som sa pomýlil,“ povedal Matovič
Zháňal protekciu - korumpoval maďarského ministra...a možno aj ruského
Matovič je VELMI VDACNY - nagyon hálás - Nagy Barát - ministrovi zahraničia Magyarorszag za protekciu-korupciu pri zháňaní vakcín
*
A tak bude seba snažiť precitnut a pripojiť Slovensko k Magyarorszag....
Veľký to kamarát pri protekcia u Putin. ...
Korupcia funguje...
To radšej ICH treba nahádzať - dejiny nám budú vďačné !!!!
Nemá zmysel naďalej zatvárať oči pred tým, že predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO) zjavne nezvláda pozíciu premiéra. Povedal to v relácii televízii TA3 V politike predseda koaličnej strany Sloboda a Solidarita (SaS) a minister hospodárstva Richard Sulík s tým, že novým premiérom by mal byť "bezpochyby" niekto z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti.
Šéf strany SaS povedal, že je ochotný vzdať sa pozície ministra. „Ak by mala byť požiadavka zo strany OĽaNO, že vymeníme premiéra a musí odísť aj Sulík, bol by som pripravený to urobiť,“ uviedol.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22612041/sulik-igor-m…
a hlavne debila, ktorý nevie ako sa stal poslancom a 4 roky chce brať plat, lebo už viac sa do parlamentu nedostane !!!!
Do referenda magor igor predloží do parlamentu zákon o znížení kvóra z 50 na 20 % - tak ako to doteraz žiadal alebo uz nie - ospravedlní sa, že to už nechce ?
A čo povieš na to ak Sulík a Korcok majú PRAVDU ?
Sulík - Matovič nie je schopný exekutívy. Na vláde som mu povedal, že keď chce, nech ma odvolá, ale na to je zbabelý
Slova Čekana to potvrdzujú :
Čekan o rokovaniach s Matovičom: Mrzí nás, že to takto dopadlo. Sám neviem, čo vláda schválila.
Vláda pokračuje pod vedením magora v chybách, ktoré nedokáže riešiť.
Matovič pozýva do víťazného boja: Rozhodujúce budú najbližšie týždne
To zabudol že v máji bude už 15000 mŕtvych na Covid, lebo Matovič nevie čo bude robiť.
Uz nefunguje, teraz je aktuálne :
Idiot Sulik
Má nové prekvapenie - nový ZAZRAK
Matovič: Aj mne sa veľakrát stalo, že som si to zľahčoval, nedodržal som to, čo bolo treba.
„Ak to tak nie je, nemám problém povedať, že som sa pomýlil,“ povedal Matovič.
Zas nás odrbal.
„Ak to tak nie je, nemám problém povedať, že som sa pomýlil,“ povedal Matovič.
Populista Matovič - nevestičky nebojte sa
Neskoro sa rozplakal nad rozliatym mliekom....
Poslanec OĽaNO Šudík: Som za odchod Matoviča, ak pôjde aj Sulík a ďalší
Poslanci OLaNO vymenia predčasné voľby za Matoviča.
Lebo vedia, že po voľbách tam už nebudú
Plagiator Igor povedal, že už nebude kandidovať a každý poslanec z OLaNO by bol na kandidátke od čísla 90 do 143 takže sa do parlamentu nedostanú....
A OLaNO možno už do volieb nepôjde, plagiator zhrabne vyše 20 miliónov € a pôjde si užívať na Balaton za kamarátmi.
Do akej strany by este mohol ?
Ako Dostal ?
Nech si hlupáci grendel a nad urobia anketu medzi poslancami OLaNO
Poslanec OĽaNO Šudík: Som za odchod Matoviča, ak pôjde aj Sulík a ďalší
Poslanci OLaNO vymenia predčasné voľby za Matoviča.
Lebo vedia, že po voľbách tam už nebudú
Plagiator Igor povedal, že už nebude kandidovať a každý poslanec z OLaNO by bol na kandidátke od čísla 90 do 143 takže sa do parlamentu nedostanú....
A OLaNO možno už do volieb nepôjde, plagiator zhrabne vyše 20 miliónov € a pôjde si užívať na Balaton za kamarátmi.
Nech si hlupáci grendel a nad urobia anketu medzi poslancami OLaNO
Poslanec OĽaNO Šudík: Som za odchod Matoviča, ak pôjde aj Sulík a ďalší
Poslanci OLaNO vymenia predčasné voľby za Matoviča.
Lebo vedia, že po voľbách tam už nebudú
Plagiator Igor povedal, že už nebude kandidovať a každý poslanec z OLaNO by bol na kandidátke od čísla 90 do 143 takže sa do parlamentu nedostanú....
A OLaNO možno už do volieb nepôjde, plagiator zhrabne vyše 20 miliónov € a pôjde si užívať na Balaton za kamarátmi.
Nech si hlupáci grendel a nad urobia anketu medzi poslancami OLaNO
Poslanec OĽaNO Šudík: Som za odchod Matoviča, ak pôjde aj Sulík a ďalší
Poslanci OLaNO vymenia predčasné voľby za Matoviča.
Lebo vedia, že po voľbách tam už nebudú
Plagiator Igor povedal, že už nebude kandidovať a každý poslanec z OLaNO by bol na kandidátke od čísla 90 do 143 takže sa do parlamentu nedostanú....
A OLaNO možno už do volieb nepôjde, plagiator zhrabne vyše 20 miliónov € a pôjde si užívať na Balaton za kamarátmi.
či tak či tak nechajú tu rozvrátený štát....a tisíce mŕtvol...
Odporúčame