Odídenec Kollár: Premiér nepochopil, že pandémia nie je videohra
*
Tvrdí, že sa už nevie prizerať, ako vládne opatrenia nefungujú a stále zomierajú stovky ľudí za deň. Naposledy mu v Hlohovci umrela tehotná známa s covidom-19. Dieťa zachránili, matku nie. "Tým sa to vo mne zlomilo," tvrdí.
*
A Vašečkovi to vôbec NEVADÍ - on si tára svoje - hlupák aj so Zaborskou


