Máme premiéra, ktorý rozoštváva a v čoraz zúfalejšej situácii sa uchyľuje k čoraz nespoľahlivejším riešeniam.
Máme ministra zdravotníctva, ktorého jedinou kvalifikáciou je, že je to dobrý človek a myslí to dobre.
Hovorili sme vám, že Matovič nemá byť premiérom, a ak je, tak to nezvládne, lebo presne taká je jeho podstata. Hovorili sme, že bude len rozoštvávať, až nakoniec rozoštve všetkých proti všetkým.
Hovorili sme, že krajina sa nedá riadiť na facebooku, že toto nie je Modré z neba. Hovorili sme aj to, že to nemá byť divadlo, že politika je robota. No a hovorili sme vám aj to, že nekradnúť nestačí a srdiečko nestačí presne rovnako; že nikto nakoniec pre návrat mafie neurobí viac ako práve premiér.
Teraz je to už jedno a ani žiadna radosť to nie je, ale my sme vám to naozaj hovorili.


