Treba magora igora nakopať do srákov, možno pochopí ...
Treba magora igora nakopať do srákov, možno pochopí ...
Matovič nerokuje, len posiela odkazy. Varuje pred odborníkmi
5.2.2021 14:12 | zdroj: TA3 TASR |
denník E
Dobrý deň, včera sme odrátali ďalší deň a až do noci stále nevedeli, ako budeme fungovať od pondelka. Vláda, ktorá rozhodovala bez premiéra Matoviča, a zástup ministrov o tom aj horlivo urobil tlačovku, po premiérovom návrate z Paríža odrazu sama nevedela, čo platí.
*
PREMIÉR vlády, ktorá mala byť najlepšia, akú sme tu kedy mali, TRUCUJE.
*
firmy už vôbec netušia, ako majú na budúci týždeň fungovať a či im začnú chodiť ohlásené kontroly. Zamestnanci - rodičia malých detí vedia akurát to, že ak v tomto chaose nedajú deti do školy, prídu ešte aj o očeerku.
*
Aj by sme sa na tej fraške o riadení krajiny zabavili, keby sme v tom nemuseli žiť.
Matovič stratil dôveru občanov.
*
Svojou politikou otvára cestu radikalizmu a extrémizmu
Matovič stratil dôveru občanov. Svojou politikou otvára cestu radikalizmu a extrémizmu
hutník riaditeľ ústavu
*
predajca aut riaditeľ nemocnice
*
politik špeciálny prokurátor
*
ani sa nečudujem, keď je debil premierom ***********************
to bolo po vojne, ale teraz, keď je plná prdel vzdelaných odborníkov tam do výskumu drbne hutníka ?
*
To sa nedá inak robiť ako SCHVÁLNE aby ho už konečne ten debil Igor odvolala.
*
čo ten magor s najlepšou vládou v djinách chce dosiahnuť keď nechce odvolať ani idiota Sulíka ani neschopáka Krajčího --a hlavne ani debila premiera
denník E
Dobrý deň, včera sme odrátali ďalší deň a až do noci stále nevedeli, ako budeme fungovať od pondelka. Vláda, ktorá rozhodovala bez premiéra Matoviča, a zástup ministrov o tom aj horlivo urobil tlačovku, po premiérovom návrate z Paríža odrazu sama nevedela, čo platí.
*
PREMIÉR vlády, ktorá mala byť najlepšia, akú sme tu kedy mali, TRUCUJE.
*
firmy už vôbec netušia, ako majú na budúci týždeň fungovať a či im začnú chodiť ohlásené kontroly. Zamestnanci - rodičia malých detí vedia akurát to, že ak v tomto chaose nedajú deti do školy, prídu ešte aj o očeerku.
*
Aj by sme sa na tej fraške o riadení krajiny zabavili, keby sme v tom nemuseli žiť.
Pomôžte Krajčímu už konečne - odvolajte ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
denník E
Dobrý deň, včera sme odrátali ďalší deň a až do noci stále nevedeli, ako budeme fungovať od pondelka. Vláda, ktorá rozhodovala bez premiéra Matoviča, a zástup ministrov o tom aj horlivo urobil tlačovku, po premiérovom návrate z Paríža odrazu sama nevedela, čo platí.
*
PREMIÉR vlády, ktorá mala byť najlepšia, akú sme tu kedy mali, TRUCUJE.
*
firmy už vôbec netušia, ako majú na budúci týždeň fungovať a či im začnú chodiť ohlásené kontroly. Zamestnanci - rodičia malých detí vedia akurát to, že ak v tomto chaose nedajú deti do školy, prídu ešte aj o očeerku.
*
Aj by sme sa na tej fraške o riadení krajiny zabavili, keby sme v tom nemuseli žiť.
PREMIÉR vlády, ktorá mala byť najlepšia, akú sme tu kedy mali, TRUCUJE.
*
firmy už vôbec netušia, ako majú na budúci týždeň fungovať a či im začnú chodiť ohlásené kontroly. Zamestnanci - rodičia malých detí vedia akurát to, že ak v tomto chaose nedajú deti do školy, prídu ešte aj o očeerku.
Hádam pochopia aj trošku poriadne primitívní voliči magora Igora, že šľapli do sračky....
keď ráz v ňom nie je zakotvená z rodiny žiadna štábna kultúra, tak sa jej nikdy nenaučí a FURT to bude AMATER .....
A kde sú jeho voliči?
Čo ho nenakopu do srakov?
Takto plni sľuby ?
Naša vláda ťahá jednotne
Jeden na sever
Jeden na juh
Jeden na východ
Jeden na západ....
A magor Igor s bičom nad nimi stojí.....
Ale na Facebooku to magor schytal
Tvrdé odkazy, že asi už zbadal, že tam nemá čo robiť....
A ešte odkaz, že keď on bude sledovať spoza buka čo bude robiť vláda aby nebol zodpovedný, tak aj my budeme sledovať kedy už podá demisiu.
V USA sú na tom horšie:
Štyri pohľady na hladujúcu Ameriku. Na potravinové banky je odkázaných čoraz viac ľudí
napr. aj magor igor má prázdnu hlavu, ale si v Paríži pamätal kto ho strihal ...
Lepidlo medzi Matovičom a Kollárom zatiaľ funguje
*
a je to 20 milionov za volebný výsledok pre plagiatora Igora
a 7 milionov € pre plagiatora Borisa
oni kašlu na štát Baránek má pravdu
BARÁNEK: NA ČELE ŠTÁTU STOJA GAUNERI A MATOVIČ PÁCHA SOCIÁLNY ZLOČIN
a za 3 roky sa môžu chystať noví návštevníci Leopoldova ...za zločiny
je tam
červená svetlá
červená
červená tmavá
si to pozri
Odporúčame