Magora už COVID prestal baviť.
Už aby sme sa začínali báť novej fiškálnej bomby. Keďže zápas s covidom je až na drobné nuansy dobojovaný, predseda vlády si najnovšie našiel novú záľubu. Už niekoľko dní na facebooku svojím nezameniteľným tónom pomalšieho siedmaka kladie auditóriu sugestívnu otázku, či nastal čas vyriešiť demografickú krízu zriadením „prorodinného štátu“.
Stužka myšlienok Igora Matoviča sa vinie asi takto: okovami nedostatku spútané slovenské rodiny si v priemere nemôžu dovoliť ani dve deti a tak ich zahrnieme peniazmi, aby sa to zmenilo. Premiér s najväčšou pravdepodobnosťou len vypustil balónik, aby sa hovorilo o niečom inom ako o jeho boji s covidom, ale dáme mu priestor.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22587436/premier-…


