a ja tebe vysvetľujem, že je to blbosť tieto preferencie, lebo Matovič oovedal
Potom si pôjdem žiť späť môj súkromný život. S čistým svedomím a bez titulu.
takže otázka mala znieť OLaNO bez blázna Matoviča....
a ja tebe vysvetľujem, že je to blbosť tieto preferencie, lebo Matovič oovedal
Potom si pôjdem žiť späť môj súkromný život. S čistým svedomím a bez titulu.
takže otázka mala znieť OLaNO bez blázna Matoviča....
nájdi človeka ktorý kradol a priznal sa tak ako Matovič
ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, - priznal Matovič
a toto má byť premier ???
podľa mňa určite NIEEEEE
každú tlačovku začne iným a skončí iným - kto je to ?
*
Či by som kvôli tomu mal o titul prísť? Zrejme áno ... a koniec-koncov takú zmenu zákona som si u pána ministra školstva a pani ministerky spravodlivosti objednal.
*
„Nemám najmenší problém sa titulu vzdať [...] Hneď to spravím, keď to tam v zákone bude, nemám s tým najmenší problém,“ povedal 20. septembra 2020 premiér.
*
Študentská rada vysokých škôl teraz vyzvala premiéra, aby sa vzdal svojho magisterského titulu tak, ako sľúbil. Matovič sa však ohradil, že sa vzdá titulu len vtedy, ak tak urobí aj minister školstva.
Igor Matovic
približne pred 6 mesiacmi
Priznanie
Úprimne, netuším, či som pred 22 rokmi vo svojej diplomovke niečo necitoval a koľko toho bolo. Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu.
Nikdy som sa svojim titulom nechválil, nikdy som si ho iniciatívne nepísal a ani na občiansky som si ho nedal - až policajti hlavou krútili. Prečo? Lebo som školu posledné dva ročníky doslova flákal a verejne som to x-krát priznal.
Či som zvykol odpisovať? Zvykol. Často? Bolo to správne? Nebolo.
Či by som kvôli tomu mal o titul prísť? Zrejme áno ... a koniec-koncov takú zmenu zákona som si u pána ministra školstva a pani ministerky spravodlivosti objednal. Či kvôli tomu odstúpim? Odstúpim. Hneď, ako splním všetko, čo som ľuďom pred voľbami sľúbil.
Potom si pôjdem žiť späť môj súkromný život. S čistým svedomím a bez titulu.
*************
Kto ešte verí Matovičovi klamárovi a zlodejovi ??????
veru áno, lebo Matovič, Kollár, Fico, Kotleba už kandidovať nebudú ...ešte idiot Sulík by nemal kandidovať, Kiska už vypadol a nové strany majú dvere otvorené ....
Sulík sa tiež boji matovičovho medialneho lynču už pred voľbami sa ho zen idiot bál a predsa zo seba urobil idiota a išiel s nim do koalície...
stačilo pozrieť diplomovku Matoviča, Kollára a jeho frajerky a hlupáci ako udernik si musia hladať nového Pana
Tvoj Pan - je na poľutovanie - jemu môže závidieť iba mrtvy - živý by ani na minútu nechcel byť blázon, zlodej, klámar, podvodník, plagiator
obdivujú klamára a zlodeja a podvodníka plagiatora Igora - obdivujú ako ŠIKOVNO dokáže
KLAMAŤ,
PODVÁDZAŤ,
KRADNUŤ
- je to ich vzor, najmä je to Pan udernika....
*
a uvidíme, či bude klamať aj pri budúcich voľbách, lebo povedal že končí
Udernik - Tvoj Pan už kandidovať nebude - on to povedal, tvoj Pan vždy hovorí PRAVDU -
*
A Pan bude mat volnu cestu !!! - do psychiatrickej liečebne - aj s tebou
Ešte keby Fico išiel tam kde je Mečiar a Dzurinda - určite by mu to urobilo dobre.....aj Hlasu...
Odporúčame