keďže :
V zmysle uvedeného zákona a v súlade s uzneseniami vlády SR č. 114, 115 a 169 z roku 2020 bola uložená pracovná povinnosť zamestnancom na zabezpečenie výkonu zdravotnej starostlivosti u poskytovateľov ústavnej zdravotnej starostlivosti a na zabezpečenie výkonu zdravotnej starostlivosti v rozsahu ošetrovateľskej starostlivosti v pobytových zariadeniach sociálnych služieb, ktorými sú zariadenia pre seniorov, zariadenia opatrovateľskej služby, domovy sociálnych služieb, špecializované zariadenia, v zariadeniach sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately, ktorými sú centrá pre deti a rodiny. Zároveň bol vydaný zákaz uplatňovania práva na štrajk osobám s uloženou pracovnou povinnosťou.
tak by ten blbec Matovič mal zabezpečiť pre tých, ktorí celý rok budú denne 24 hodín v pracovnej povinnosti aj trojnásobné platy a poslancom, keďže sú podľa neho v práci 50 hodín mesačne znížiť platy na 25 % z 4500 čistého.
Ak to neurobí tak je obyčajný gágaj, prďus, taraj - ako povedal klasik.


