neviem či si všimol slová Matoviča, či mu lampa svietila
Len včera, neviem či ste si to páni Fico, Pellegrini a Kotleba všimli, zomrelo na COVID až 106 Slovákov - SaS išlo kopať hroby a preto musíme počkať na 90 hlasov.
neviem či si všimol slová Matoviča, či mu lampa svietila
Len včera, neviem či ste si to páni Fico, Pellegrini a Kotleba všimli, zomrelo na COVID až 106 Slovákov - SaS išlo kopať hroby a preto musíme počkať na 90 hlasov.
Uvediem na správnu nôtu blbca Naďa jeho slová mali podľa Matoviča znieť takto :
Len včera, neviem či ste si to páni Fico, Pellegrini a Kotleba všimli, zomrelo na COVID až 106 Slovákov - SaS išlo kopať hroby a preto musíme počkať na 90 hlasov. Od vypuknutia pandémie do dnešného dňa zomrelo priamo na koronavírus 1 879 ľudí a počet úmrtí COVID pozitívnych z iných príčin je 498 osôb. Žiaľ, zrejme to Sulíkovi nestačí, ON na ľudí a zdravotníkov kašlete, rovnako ako na nich kašľal keď povalil Radičovej vládu. Nakoniec, ukázalo sa to za vlády Radičovej, keď bolo zdravotníctvo rozkradnuté PENTIAČIKOM na padrť,“ mal podľa vzoru Matovič uviesť Naď.
a ešte doplňam - Emotívny Matovič nazval Sulíka idiotom (A ŽIADA DEMISIU)
Matovič prestáva byť vládcom situácie, SaS je víťazom. Takto vyzerajú konce volebných období
Na ďalšie hašterenie Sulíka s Matovičom doplatia Slováci. Ako vždy
amerických na nákup techniky, ktorá nahradí vybavenie bývalej Varšavskej zmluvy s podmienkou financovania jedna k jednej, si minister obrany Jaroslav Naď “nechce nechať ujsť”. Povedal to v Prešove, kde navštívil priestory vrtuľníkového krídla.“ Pokrytci a neslovenské elementy okupujú Úrad vlády SR.
Vláda hovorí, že špajza je prázdna, namiesto normálnych 13. dôchodkov v plnej výške, chce vláda rozdávať našim dôchodcom navýšený vianočný príspevok, len aby im zakryla oči, ale na zbrojenie pokrytec Naď peniaze má. Naď chce z akože prázdne špajzy vybrať niekoľko desiatok miliónov a použiť ich na nákup americkej vojenskej techniky. „Ponuku využiť 50 miliónov dolárov od Spojených štátov ame...
Jaroslav Naď, agent USA a jeho kumpáni na ministerstve opäť ukázali svoju pravú tvár.
Robert Švec :
Jaroslav Naď, agent USA a jeho kumpáni na ministerstve opäť ukázali svoju pravú tvár.
chcete sa pobaviť na úkor Naďa tak tu je to :
https://hi-in.facebook.com/252998972461/phot…
Naď nakoniec napriek svojej debilite dokáže aj pobaviť
Uvediem na správnu nôtu blbca Naďa jeho slová mali podľa Matoviča znieť takto :
Len včera, neviem či ste si to páni Fico, Pellegrini a Kotleba všimli, zomrelo na COVID až 106 Slovákov - SaS išlo kopať hroby a preto musíme počkať na 90 hlasov.
no koľkokrát má dostať pokutu 1600 € počet nakazených neúmyselne +1600 € x 2 počet nakazených úmyselne
ak sa jedná o nakazenie premiera - tak odstúpiť...
Uvediem na správnu nôtu blbca Naďa jeho slová mali podľa Matoviča znieť takto :
Len včera, neviem či ste si to páni Fico, Pellegrini a Kotleba všimli, zomrelo na COVID až 106 Slovákov - SaS išlo kopať hroby a preto musíme počkať na 90 hlasov. Od vypuknutia pandémie do dnešného dňa zomrelo priamo na koronavírus 1 879 ľudí a počet úmrtí COVID pozitívnych z iných príčin je 498 osôb. Žiaľ, zrejme to Sulíkovi nestačí, ON na ľudí a zdravotníkov kašlete, rovnako ako na nich kašľal keď povalil Radičovej vládu. Nakoniec, ukázalo sa to za vlády Radičovej, keď bolo zdravotníctvo rozkradnuté PENTIAČIKOM na padrť,“ mal podľa vzoru Matovič uviesť Naď.
a ešte doplňam - Emotívny Matovič nazval Sulíka idiotom (A ŽIADA DEMISIU)
Matovič prestáva byť vládcom situácie, SaS je víťazom. Takto vyzerajú konce volebných období
Na ďalšie hašterenie Sulíka s Matovičom doplatia Slováci. Ako vždy
aj tento človek nemá rád magora igora a doporučuje mu aby išiel do srákov
https://www.youtube.com/watch?v=MJ4Qw490oo0&…
dúfam, že po odchode Matoviča budeme mať to o čom spieva aj s kamáratmi
tatranec je totálny blbec, on nechápe čo sa dnes schválilo
hlupáčik, ktorý to nechápe
Pochop aspoň toto
zomrelo 106 ľudí
Ďalší útok Matoviča! Bude SaS kopať hroby?
Matovič posiela tvrdé odkazy : Sulíka sa pýta, či bude kopať hroby
Matovičova kontra: Kto bude chodiť pochovávať mŕtvych, Sulík bude kopať hroby?
zomrelo 106 ľudí
Ďalší útok Matoviča! Bude SaS kopať hroby?
Matovič posiela tvrdé odkazy : Sulíka sa pýta, či bude kopať hroby
Matovičova kontra: Kto bude chodiť pochovávať mŕtvych, Sulík bude kopať hroby?
zomrelo 106 ľudí
Ďalší útok Matoviča! Bude SaS kopať hroby?
Matovič posiela tvrdé odkazy : Sulíka sa pýta, či bude kopať hroby
Matovičova kontra: Kto bude chodiť pochovávať mŕtvych, Sulík bude kopať hroby?
zomrelo 106 ľudí
Ďalší útok Matoviča! Bude SaS kopať hroby?
Matovič posiela tvrdé odkazy : Sulíka sa pýta, či bude kopať hroby
Matovičova kontra: Kto bude chodiť pochovávať mŕtvych, Sulík bude kopať hroby?
ako to Matovič povedal v Markíze - postaviť k múru a zastreliť
Z populizmu sa v ťažkých časoch nevyhráva - to by mal vedieť aj plagiátor absolvent VŠ, ale keďže odflákol dva ročníky a diplomovku za neho urobili, tak to nechápe, Naď by mal isť za magorom nech ho na to upozorní...
že treba skončiť s populizmom a začať P R A C O V A Ť
Matovič hovoril, že lučenčan, ktorý bol na proteste proti Matovičovi preto zomrel, Naď hovorí, že že poslanci Smeru , Hlasu a LS NS si nevšimli, že včera zomrelo 106 Slovákov.
*
Hlupák Naď asi zabudol, že za smrť slovákov Matovič označil zodpovedného Sulíka - mali by sa dohodnúť v koalícii kto je zodpovedný za smrť slovákov.
*
Ďalší útok Matoviča! Bude SaS kopať hroby?
Matovič posiela tvrdé odkazy : Sulíka sa pýta, či bude kopať hroby
Matovičova kontra: Kto bude chodiť pochovávať mŕtvych, Sulík bude kopať hroby?
Emotívny Matovič nazval Sulíka idiotom (A ŽIADA DEMISIU)
Matovič prestáva byť vládcom situácie, SaS je víťazom. Takto vyzerajú konce volebných období
Na ďalšie hašterenie Sulíka s Matovičom doplatia Slováci. Ako vždy
*
Naď nech ide za Matovičom sa opýtať čo má hovoriť, aby nerobil zo seba aj z Igora debila - alebo ani nemusí, vieme čo sú zač.
Matovič hovoril, že lučenčan, ktorý bol na proteste proti Matovičovi preto zomrel, Naď hovorí, že že poslanci Smeru , Hlasu a LS NS si nevšimli, že včera zomrelo 106 Slovákov.
*
Hlupák Naď asi zabudol, že za smrť slovákov Matovič označil zodpovedného Sulíka - mali by sa dohodnúť v koalícii kto je zodpovedný za smrť slovákov.
*
Ďalší útok Matoviča! Bude SaS kopať hroby?
Matovič posiela tvrdé odkazy : Sulíka sa pýta, či bude kopať hroby
Matovičova kontra: Kto bude chodiť pochovávať mŕtvych, Sulík bude kopať hroby?
Emotívny Matovič nazval Sulíka idiotom (A ŽIADA DEMISIU)
Matovič prestáva byť vládcom situácie, SaS je víťazom. Takto vyzerajú konce volebných období
Na ďalšie hašterenie Sulíka s Matovičom doplatia Slováci. Ako vždy
*
Naď nech ide za Matovičom sa opýtať čo má hovoriť, aby nerobil zo seba aj z Igora debila - alebo ani nemusí, vieme čo sú zač.
Odporúčame