HAHAHA ako sa dá diskutovať s deťmi, ktoré sa boja ihly, alebo im niekto nahovoril, že vo vakcíne sú nanočipy.
HAHAHA ako sa dá diskutovať s deťmi, ktoré sa boja ihly, alebo im niekto nahovoril, že vo vakcíne sú nanočipy.
Hmmm, Na Ukrajine je to presne tak ako u nás.
Na Slovensku potom nežije maďarská menšina, tu žijú úplne obyčajní Maďari. Vždy tu žili a nikto im nedal na výber, aby v určitom období išli tam, kam oni chcú, či do Maďarska alebo aby ostali na Slovensku a prihlásili sa tam za Slovákov. Teda sú to Maďari a ostanú Maďarmi..
Ak si niekto myslí niečo iné, tak mu to myslí zle.
No vidíš a podobne je to aj na Ukrajine :)))
Materskou krajinou ukrajinských občanov menšiny s národnosťou ruskou je Ukrajina. Akékoľvek zasahovanie do ich života zo zahraničia je neprípustné. Plne podliehajú ukrajinským zákonom. Zákon o ukrajinskom štátnom jazyku z roku 2019, podpísaný Porošenkom sa týka Ukrajincov ukrajinskej národnosti a nerieši používanie jazykov národností, ani maďarskej, ani iných menšín, ktorých je v Ukrajine viac, ako desať a menej, ako dvadsať. Rusi, teda príslušníci ruského národa na Ukrajine nežijú od rozpadu ZSSR a vzniku jednonárodného Ruska. S výnimkou krátkeho expozé v rokoch pred druhou svetovou vojnou, čo však nebolo s dovolením Ukrajiny, bolo im to vnútené. Po vojne zase začali fungovať Budapeštianske dohovory.
Všetci, čo sa nepáčite Jožkovi z 5.B máte HIV ::)))))))
Začína zábava :))))))))
HAHAHA takže ja som Helebrant???? .)))))))))))))))))
Pozor chlapček, jeden Helebrant robí v pekárni, z ktorej kupuješ rožky,. Už nikdy ich nekupuj, dobre Ti radím.
HAHAHA ako sa dá diskutovať s deťmi, ktoré sa boja ihly, alebo im niekto nahovoril, že vo vakcíne sú nanočipy. Veď odborníci diskutujú, v čom je problém?
Prezradím Ti tajnú vec, ale veľmi tajnú - nemusím Matoviča, ale neexistujú žiadny "nacisti od Matoviča". No a terazky môžeš ísť spinkať. Ale zapämetaj si, nikomu to tajomstvo neprezraď. !!!
Odkaz Antónia Egasa Moniza je preto zložitý - čo je na tom ťažké pochopiť???
HAHAHA dobrí príklad toho, že veda je založená na neustálom overovaní a faktoch. Aj zuby sa dnes !opravujú" inak ako pred 100 rokmi :))))
Inak všetci to vedia, tak čo tajné si nám chlapček chcel povedať. Keď vyrastieš na dospeláka, tak pochopíš.
Ako sa objavili pokroky v psychofarmakológii a iných menej invazívnych terapiách, lobotómia stratila medicínsku akceptáciu. Pokles popularity techniky priniesol aj retrospektívnu kritiku jej aplikácie.
Odkaz Antónia Egasa Moniza je preto zložitý. Zatiaľ čo jeho prínos pre medicínu je nepopierateľný, kontroverzia okolo lobotómie vyvoláva etické otázky a zdôrazňuje neustály rozvoj lekárskej praxe.
:))) ale všetci dobre vieme, že nikto zakomplexovaný sa verejne neprizná ku svojim komplexom :)))))
Predávaš boostre?? Tie okenové boostre si nechaj na zajtra. Lebo keď vytriezveš, a prečítaš si, čo si napáchal tak to bude dobrá depka.
Slabé chlapček, slabé. Píšeš tu celé mesiace a stále nič. Ty si tu liečiš komplexy, musíš dať niečo silnejšie aby sa Ti uľavilo.
Chlapček, to je fakt slabé!!!! Porovnávať židovský kódex s obmedzeniami počas pandémie môže len zakomplexovaný zúfalec. Nože zver sa nám, čo sa Ti stalo keď si mal 6 rokov. Uľaví sa Ti, uvidíš.
Čo?? v sobotu tam bol nacizmus???
Uzavretá spoločnosť je nacizmus :)))))))))
Ani s okenou nie.
Chlapček trepeš úplné blbosti, ani tvoja krv zmiešaná s okenou by neprešla testom.
Mńa v sobotu tiež, bola uzavretá spoločnosť. A čo teraz.
Fico takú dostal, ale Kotlárovi to neprezraď !!!! Nedostaneš zaplatené !!!!
Odporúčame