Človeče, čo to trepete. Kunerad má 1100 obyvateľov !!!! Na úrade nikdy nerobilo 17 zamestanancov !!!!
Aký chaos, trochu to tam poznám cez príbuzných!!!! Ste si asi narazili hlavičku na skákacom hrade, čo tam na pietnu oslavu SNP vybavil terajší starosta. To nie je hanba na 100 rokov????

