Sme v NATO, Orbán je v NATO - chceš milý chlapček povedať, že slovenský a maďarský vojaci niekde útočia na Russko? Zase si cucal prst svojho agenta FSB.
Sme v NATO, Orbán je v NATO - chceš milý chlapček povedať, že slovenský a maďarský vojaci niekde útočia na Russko? Zase si cucal prst svojho agenta FSB.
Chlapček, máš veľké medzery v histórii, to si vycucal z prsta svojho agenta FSB. To nie je moc zdravé...
Klamal si ako malé decko, že má doma kamión cukríkov :))))) a ešte máš odvahu tu moralizovať. Chlapče svet dospelých funguje inak. Amíci porobili po svete veľa svinstiev, ale Russáci sa im chcú vyrovnať, a ty im k tomu tlieskaš, že veď nech dorovnajú ten počet obetí...
presne v tom čase sme mali v parlamente náckov Kotlebovcov, ktorí hovorili o SNP ako o protislovenskom puči a velebili gardistov. Bolo preto Slovensko nacistické ???
Putin odkopíroval Hitlera a rozpútal agresívnu vojnu s bratským národom.
SNP a partizánov podporovala Červená armáda. Chceš povedať, sme boli ich sluhovia? Kolaborant, hnojíš do vlastného hniezda. S takými si naši predkovia vedeli poradiť
Klameš kolaborant, Janukovič mal vo volebnom programe podpis dohody s EU, aj preto vyhral voľby, aj na Donbase. Janukovič bol odvolaný v parlamente aj poslancami jeho za Stranu regiónov . Ukrajina bola kolóniou Putinovho Russka. Neposlúchali, chceli voľnejšie obchodovať s EU, tak nacista Putin rozpútal peklo na bratskom národe.
Klameš, nič také tam nikto nepíše. Tento blud si vysal z prstu svojho agenta FSB.
HAHA videl si ten Puputinov ksicht na krizovom stretnutí Kursk? Nikto si neodvážil povedať Puputinovi takú koninu, že je to len šaškáreň šaša z Kyjeva :))))
HAHA ja predsa netvrdím, že ten chlap hovoril pravdu, samozrejme si to mohol vymyslieť.
HAHA ak myslíš toho komedianta, tak áno aj ten má rodný jazyk ruský a v 2014 zabával russkú smotánku na čele so Solovjovom a rusi chodili do kina na jeho filmy. Nestrieľaj si do nohy chlapče...
A v tom čase sme mali v parlamente Kotlebovcov, ktorí ospevovali kolaborantstvo s Hitlerom a SNP považovali za protištátny puč. Vtedy ste čušali.
Bol som svedkom, ako jeden hejslovák vybľakoval pred potravinami na jedného chlapíka (asi 50-ročného), ktorí nastupoval do auta s UKR značkami - aby sa pakoval na Ukrajinu. ten mu povedal, že tá značka je z Charkova a on je po rodičoch a starých rodičoch čistokrvný rus.
To si už písal, tvoj agent FSB sa bude hnevať.
Ale k veci - že russký nacisti bombardujú už 2,5 roka rusky hovoriacich civilistov v Charkove Ti nevadí. zabili ich viac ako bolo civilistov na Donbase. Tam vraždili hlavne zbrane dodané FSB pre Strelkova.
To by si nemal písať - v russku by si šiel sa tieto dehonestujúce slová o Russkej armáde do väzenia, až by si sčernal. Ruská POV je najlepšia na svete, kde to teraz budú predávať?
správaš sa ako malé dieťa na pieskovisku.
To fakt niekto dospelý uverí, že Agentúra SMER, s.r.o. pracuje v Prešove pre zdravotne postihnutých. Toľko naivity, koľko majú smerácki pionieri sa len tak nevidí. Zalepia Vám oči nejakým bohumilým činom ale v pozadí Vás mafiánsky okrádajú.
:)))) škôlkar vyhodnotil russácku realitu :)))))
HAHAHA Ficov synáčik chodil v progresívnej Bratislave na elitársku školu, potom bol na stáži u Sorošovej EY v prehnitom západniarskom Anglicku. Terazky slúži v zahraničnej českej energetike. Dobre Vás Fico obabral, najprv rečičky pre slaboduchých a v pozadí sa správa ako kapitalista a užíva si západnú demokraciu. Len fňukajte pionieri....
Kaliho rečičky pre slaboduchých, v pozadí veselo obchodujeme s muníciou a zbraňami. Ale to slaboduchý pionieri nepochopia. IQ nepustí.
Odporúčame