Súhlas´m, ľudia nechcú vojnu. Lenže Tvoj chlebodárca poslal na bratský národ hrdlorezov pretože sa chceli slobodne rozhodovať. Aa aby to ospravedlnil, tak platí takých zapredancov ako Ty, aby tu vybľakovali o nejakých imaginárnych rothschildovských satanistických monštrách. Vraždenie na Donbase bolo plne v réžii FSB.
Raz tieto monštrá budú musieť zaplatiť za zločiny páchané proti ľudskosti.

