ja by som im zaželal to čo zažili kuciak z frajerkou... tá dvojvražda ide tiež za nimi
ja by som im zaželal to čo zažili kuciak z frajerkou... tá dvojvražda ide tiež za nimi
za to že ti nedala..? sa ku nej takto chováš?
to je pravda myslel som že máš americku krv ,, za peniaze aj vlastnu mater"
ani tebe by nevadilo keby si z toho niečo mal
to by museli mat v koalícii politický charakter
oni nemaju pravidlá.. a prijali ich od soroša z usa
prosím ked sa chceš zučastnovat tejto debaty tak nesmieš chlastat
patolog je člen vyšetrovacej komisie.. to je prvý človek ktorý začne zametat stopy
teraz začne bombardovanie mediami.. a vymýšlanie tém ako covid a dovolenky.. a velmi velmi málo sa bude informovat o Lučanskom.. a velmi málo sa budu politici z koalície objavovat v médiách..
denikn to je dnes modla pravdy po vzore usa
to od koho vieš.. určite si si to prečítal v denikun
pri tak kontroverznej smrti by mal matelko odstupit... je to politika a on je politik.. ked neodstupi tak nech aspon zd..ne
dnes sa bude na hviezdoslavovom namestí za plotom oslavovat až do rána.. pozvaný budu matelko feták šulko a gambatý lipšic
ty si teplý chod do denikan.. alebo do p..i
Odporúčame