matelko je vrah.. už si začal kupovat ludi a zaviedol zákaz vychádzania aby proti nemu nešli demonštrovat... nech žije amerika a soroš.. takto sa buduje demokracia
matelko je vrah.. už si začal kupovat ludi a zaviedol zákaz vychádzania aby proti nemu nešli demonštrovat... nech žije amerika a soroš.. takto sa buduje demokracia
matelko je vrah.. už si začal kupovat ludi a zaviedol zákaz vychádzania aby proti nemu nešli demonštrovat... nech žije amerika a soroš.. takto sa buduje demokracia
nie, ale ako sa požičia tak sa vráti... ale tento hulvát sprostý aj s tou jeho bandou idiotov už prestrelil
mediá vlastnia americké a švajčiarske firmy ...velký pozor... a ktoré nevlastnia tak su tam americký poradcovia
mediá už vlastnia americké monopoly... takže pravda o tom čo sa stalo a ako sa to stalo už sa vyrába... kto nevie ako sa to robí... film Vrtiet Psom
oslava je na hviezdoslavovom namesti lebo lučanský vedel kto zabil K+K aby amerika pomohla zvrhnut predchádzajucu vládu
no jasné až dostane povel z denikan tak začne vraždit
hurá amerika je tu... až v deniku n napíšu o niekom že bral udajne uplatky tak ho možme zavraždit.. to zase nieje špatné.. zajtra si založím noviny a idem na to
zajtra ta zotnem ty somár lebo susedka vravela že si udajne bral uplatky
za udajné uplatky ta možu zavraždit v base? no tak to ta možem aj ja zavraždit na ulici lebo sused povedal ...ty blb
opatrne.. za uplatky smrt v base? to ta ucil tvoj otec?
nepametám sa že by za bývalej vlády zavraždili generála v base
matelko má strach a začína vraždit všetkých ktorých sa bojí.... čo ked náhodou padne táto posr..tá koalícia a on sa ocitne v opozícii
nikto nevie kde žiješ a ani to nikto nechce vediet... prečo niesi na fore v denikun
každé medium má poradcu.. slovenské maju poradcov z USA už pred vraždami dvoch detí
Odporúčame