dovolil si poslat Kalouska do patricnych medzi...
to bola sice B29, ale to "B" si uhadol:)))
je to len zhluk mrtvych buniek, nic viac. Vadi vam to preto, lebo sa bojite smrti.
pamatam si, ako si sa zastaval Papena. Pinocheta sa tvoji sukmenovci zastavaju neustale. Takze ake pravidlo som porusil?:)
1.SR nikdy nebola suverenna a samostatna. Pochop to uz.:)
a ake mravne zavazky? A ostatne veci, co som sa pytal? Nevies?:)
kaplan je ideovy dedic Franca, Pinocheta, Mussoliniho, Hitlera, von Papena ako spravny praviciar. Preto pri clanku o Povstani pise o Ficovi...:)
kamarat mafianov? Konkretizuj.
Jeho dedo ma teda skutocne nezaujima...
Neviem, o akych mravnych zavazkoch hovoril. Snad mi vies povedat ty. A to, ze sem chodite pracovat, to sa vam hodi, ze? Dan z prijmov pritom ide do miesta trvaleho bydliska... Takze Bratislava je efektnte vysavana. Problem ineho hlavneho mesta je ten, ze dediny nezvyknu byt vyhlasovane za hlavne mesta...
SNP je jasna udalost. Kvoli par ludakom a fasistom sa nebudeme predsa prisposobovat...
Bratislavcania nemaju problem s premenovanim, takze cely tvoj prispevok je nezmysel.
a co tym chcel autor povedat? Markantnejsi rozdiel je iba v rasizme a antisemitizme.
a povstalecka armada bola zlozena z koho? V dobe vypuknutia povstania bolo Slovensko obsadzovane Nemcami. Teda casti Slovenska boli okupovane od zaciatku. Petrzalka, ochranna zona, Zitny ostrov... Ty by bol asi najradsej, keby sme boli vo vojne porazenym narodom a aby nasi "chlapci" obranovali osobu adolfa Hitlera takisto ako madarske Sipove krize...?
a co kanon biblie? ten jasny nebol. Mimochodom ani bozstvo JK nebolo jasne. Arianizmus zahrnal vacsiu cast vtedajsieho krestanstva ako ortodoxia. A ty si nepisal o osobnom vztahu s Kristom. Ty si pisal, ze si sa s nim STRETOL. No ak teda ochories, nechod k lekarovi, ale povedz JK, nech ta uzdravi. Zelam vela stastia. Mimochodom, vrah nebude vzkrieseny. A vase cirkvi su niekolkonasobnymi vrahmi...
Kazdy normalny clovek vidi v starom a novom zakone antagonizmus. To iba krestania a JK tvrdia, ze iba zakon naplnil. No podla mna "oko za oko" je nieco ine ako "Miluj svojho nepriatela."
stretol si sa osobne s Jezisom? Povedz to svojmu lekarovi, lieky uz nezaberaju.
Takze, protestanti...Takisto upalovali ludi ako katolici, takisto viedli nabozenske vojny ako katolici.
Tvrdia, ze koncil nevedie Duch svaty, ale koncilom zavedenemu biblickemu kanonu veria. Nehovoriac o dogmach prijatych na ekumenickych konciloch o bozstve Jezisa a pod. Preco?
Tazko sa Luther vyjadroval k biblickemu citatu "viera bez skutkov je mrtva", ked to bolo v priamom rozpore k jeho uceniu.
Preboha, ved ten clovek smaril kalamar po "satanovi", ktory ho prisiel odhovorit od prekladu biblie do nemciny...:)))
Odporúčame