on nechal na pokoji starych a deti? Nenechal. Vrazda je nepremlcatelny trestny cin, takze to, ze sa to udialo davno, je irelevantne. Ani vojak nesmie plnit rozkazy v rozpore so zakonmi a to uz vobec v rozpore s medzinarodnym pravom.
on nechal na pokoji starych a deti? Nenechal. Vrazda je nepremlcatelny trestny cin, takze to, ze sa to udialo davno, je irelevantne. Ani vojak nesmie plnit rozkazy v rozpore so zakonmi a to uz vobec v rozpore s medzinarodnym pravom.
pritomnost medvedov v mestach nie je dokaz ich premnozenosti, ale toho, ze ludia im vyzieraju les. Zber plodov a hub ich pripravuje o potravu, tak co sa cudujeme... Je rozdiel, ci hubar ide na huby, alebo ci si berie 5kosikov aj na zavaranie ci predaj. To iste lesne plody. Nehovoriac o Ciganoch...
Orban je praviciar, Fidesz je v europskych ludovcoch spolu s SDKU, KDH, Mostom a SMK. :)
takze vrahovia, zlodeji a nasilnici boli po vojne v Nemecku oslobodeni, pretoze boli odsudeni nacistickym rezimom? Ved on nie je politicky zlocinec, ale vojnovy. A ktore skutky nemohol vykonat?
pokial tu nebude na Slovensku socialna demokracia ( SMER nou nie je ) , tak moj hlas neuvidi ziadna parlamentna strana. Tieto volby to bola Mojsejka, minule Paliho Kapurkova...
mna zarazilo jedno... Turizmus ma 10% podiel na prijmoch v Spanielsku. Rad by som vedel, kolko je to u nas. My totiz mame potencial aj na letny aj zimny. A podla mna, nemusite so mno suhlasit, ten podiel by na Slovensku vedel byt ovela vyssi.
" Haščák si myslí, že jeho vzťah s Róbertom Ficom skončí otvoreným konfliktom (čaša už pretiekla). Haščák si myslí, že keby sa po parlamentných voľbách dostal ku moci Fico, tak ich (PENTU) bude trestne stíhať. Haščák chce zničiť SMER. "
ja vlastnu skusenost mam. Samozrejme to neznamena, ze som mal s niekym vyplesavelym sex... Staci si zajst medzi skinhedov ci este lepsie chuliganov...
cituje oleho "Pre tie peniaze co mam v DSS som ja musel a musim makat, cize su moje, to je nieco co ty zrejme nepoznas."
Horakova bola suddena v r. 1950. A bola aj protifasistickou bojovnickou. Bolo to aj toto monstrum? Ako sa vhodne pise dole, omilostime teda aj Tuku, Karmazina, vsetkych vojnovych zlocincov odsudenych medzi rokmi 1948 - 1989? Alebo omilostime a rehabilitujeme aj zlodejickov, vrahov, nasilnikov, lebo boli sudeni cervenym sudnictvom?
Neoslovuj ma sudruh, ja tvojim sudruhom nie som. To je skor pre teba Adolf Schickelgruber.
z roku 1948. Ty si myslis, ze vrahovia odsudeni pocas slovenskeho statu boli po vojne automaticky omilosteni??? Ten rozsudok je spravodlivy, spis plny vypovedi svedkov. Co by si este rad?
neviem, myslim Jurzyca mal na to dost casu...:)
Didaktis ma pomerne dobrych autorov, skor podcenili pripravu.
ani jedno ta nepripravilo o peniaze, tak ako Miklosova neschopnost ...
no ved Miklos sa vyjadril, ze stat uz prichadza o moznost setrit na sebe... A peniaze z 2.pilieru, kam posielas kazdy mesiac svoje peniaze do akciovych trhoch v dobe krizy(!) sa presunu do piliera prveho.
boli to gorilo-sasankova koalicia, ktora znevyhodnila pre sporitelov 3.pilier. Tak kto tu robil ksefty s DSSkami?:)
ja nie som nastvany, urazat som nezacal ja. Ja len viem, o kolko zvysovali vsetci z fachu ceny, pretoze vyuzili zvysenie DPH. Viem, o kolko sa zvysovali marze distributorov. Nesedim si na prdeli v kancelarii a nakupy mi nekupuje mama,ako olemu a tebe. :)
Odporúčame