Investovat v priebehu predchadzajucich 5rokov do akciovych trhoch moze iba hlupak...
Fajn, europska krajina ziadna...
Investovat v priebehu predchadzajucich 5rokov do akciovych trhoch moze iba hlupak...
Fajn, europska krajina ziadna...
no ak beries ako bernu mincu odhad ceny napr. SPP podla Dzurindovej vlady, tak ano, za 37mld Sk. Odhad hodny obdivovatelov gorilieho samca:)
zo statneho rozpoctu... Asi ti to uz nevadi:)
vyvoj verejneho dlhu od r. 2000:
- 2000 - 50,3%
-2001 - 48,9%
-2002 - 43,3%
- 2003 - 42,4%
- 2004 - 41,5%
-2005- 34,2%
- 2006 - 30,5 %
- 2007 - 29,6%
- 2008 - 27,8%
- 2009 - 35,4%
- 2010 - 41,1%
- 2011 - 43,3%
Takze zhrnutie... Ficova vlada mala historicky NAJMENSI deficit statneho rozpoctu a najmensi percentualny verejny dlh od r. 1995.
presuvaju sa do 1.piliera. O akej kradezi hovoris? Idu do Socialnej poistovne. Doteraz bola dotovana zo statneho rozpoctu, takze aj od teba. To ti nevadi?
a aka bola inflacia v rokoch 2005-2008 a aky bol rast dochodkov v 1. pilieri v rokoch 2005 - 2008? A este jedna otazka... Ktora krajina dava take percento do 2.pilieru?
prepac, ale clovek, ktory mi tvrdil, ze zvysenie DPH o jedno percento povedie k zvyseniu cien o jedno percento ma nemoze urazit. Ja makt nemusim, za mna makaju ini, takze podla pravicovej prirucky si neschopny. Podla Teba teda aj keby si prispieval celym odvodom do 1.piliera, su to tvoje peniaze, ved "Pre tie peniaze co mam v DSS som ja musel a musim makat, cize su moje". Super definicia, hodna Teba:)
no ako tak na to pozeram, sme po Ficovej vlade priemerny vo vyske verejneho dlhu.:)
benediktini? To su ti, co z ich radov bolo najviac inkvizitorov? Napr. aj slavny vrchny inkvizitor Spanielska Tomas z Torquemady...
Princezna Stefanie im nieco odkazala preto, pretoze si myslela, ze potom pojde do neba. Maju benediktini dokaz, ze tam je? Ak nie, jednoducho ju podviedli a neopravnene ziskali majetok...:)))
ole: deficit statneho rozpoctu:
-1995 - 3,2%
-1996 - 9,9%
- 1997 - 6,3%
- 1998 - 5,3%
- 1999 - 7,4%
- 2000 - 12,3%
- 2001 - 6,5%
- 2002 - 8,2%
- 2003 - 2,7%
- 2004 - 2,3%
- 2005 - 2,8%
- 2006 - 3,5%
- 2007 - 1,9%
- 2008 - 2,2%
- 2009 - 6,8%
- 2010 - 7,3% - 7,9%
Dlh nenarastol o 50%, to je loz. Narastol deficit, to je bohovsky rozdiel:)
Takze, Ficova vlada zaznamenala NAJNIZSI deficit v historii 2. SR. Udaj za rok 2010 je po skonceni Ficovej vlady a na konci roka, kedy ho zdvihla vlada Radicovej.
tie peniaze ti niekto berie z druheho do prveho piliera. Mas mylny pocit, ze peniaze v DSS su IBA Tvoje. Ak nastupis na jeden den na dochodok a zomries, Tvoji dedicia nezdedia nic. Su teda Tvoje, ci nie?
a predtym boli na tom zisky sporitelov lepsie, ci nie?
to som si mohol mysliet, ze ak DSSky nevedia zhodnotit vklad sporitela ani na urovni inflacie, moze za to Fico.
povedz mi prosim nieco o nom. Vraj ho neznasali vzdy vsetci od upratovacky po rektora.?:)
ole, pravdu mas! Jednoducho kazdy ma ine "priority":) Niekto zdravie, niekto kvalitu, niekto cenu, niekto "uzivanie si".
na jeho miesto nastupi chaos ako z Afganistanu, Iraku, Libye a profitovat na tom budu iba sunniti. Poinformuj sa o nabozenskej praxi alavitov a sunnitov, nech vies, kto z nich je ten pokrokovy...
Kissinger, vsetkymi mastami mazany lisiak. Ale v tomto ma pravdu. A myslite si,co chcete, ale prednost davam urcite alavitom pred sunnitmi.
jeho nechceli pustit barskde. Hlavne, ze ty si sa dostal vsade:)
Odporúčame