no moment ty tvrdíš že čo sa očakáva od Maňku. ja viem tak že by sa mali pripraviť všetké rozpracované veci aby nový župan vedel že kde mu bežia termíny aby náhodou neprepásol termín a neprišli sme o peniaze z EU a pod. Mal i by hopzoznámiť zo stavbou rozpočtu lebo ten pripravovali ešte oni aby chlapec vedel aké sú príjmy a predpokladané výdaje. Ono také slušné preberanie vyjde ako polročné tápanie a hľadanie dokumentov. to všetko vyžaduje prípravu zhromaždenie dokladova aj skartáciu neplatných vecí aby niekto si nezamenil platný doklad s neplatným. vieš napríklad ja si nechávam v dokumentácii všetko čo sa vyslytlo ale keby som to odovzdával tak by som neplatné dopisy doklady určite zo zložky vyhodil lebo len ja viem čo je z toho relevantné a čo sú už neplatné veci.

