Preboha spamätaj sa! Kotleba nie je riešenie ničoho. Desím sa že k ultrapravici sa obracajú s pochopením aj ľudia s ľavicovým zmýšľaním. Ste sa načisto zbláznili veď to jeho stádo ťa stlčie len čo priznáš ako zmýšľaš. Ten človek nič nedosiahne len nás dostane do ekonomickej a politickej izolácie. Padneme na hubu tak že sa z toho už nevylýžeme.

