Zasiali vietor a dnes žnú búrku
Poprosil by som o trochu menej jasotu a trochu porozmýšľajte aj o tom ako by sa svet asi postavil k takémuto politickému predstaviteľovi a aký vplyv by to malo na ekonomiku Slovenska. Napr. Mária 43 si od toho sĺubuje že bude prísnejší k požiadavkam Maďarov. Uvedmuješ si vôbec že tento tupec keď bude pri moci tak EÚ vždy dá za pravdu Maďarom? Uvedomuješ si že cigáni budu ešte viac chránení lebo ak je niekto s rasistickými názormi pri moci tak asi ochranu naozaj potrebujú. Len si dávajte pozor aby ste nedosiahli presný opak. Celý svet pod hrozbou sankcií nás bude tlačiť aby sme cigánom dávali aj to čo dnes nemusíme. Tak sa naozaj netešte!!!