Snowden neprezradil nič čo by sme nevedeli. On to len potvrdil a dal za otáznikmi okolo odpočúvania bodku. Najhoršiu škodu ale neurobil USA ale ich Európskym spojencom ktorých odpočúvajú tiež a ktorí o tom museli vedieť a nerobili žiadne kroky aby chránili súkromie svojich občanov. Kde je tá sloboda pán Cato o čom to drístaš keď odpočúvajú aj najvyšších predstaviteľov spojeneckých štátov.


