Hm poprosil by som tých čo hovoria o skrachovaní socializmu. Rád by som počul v akej rovine skrachoval? v ekonomickej? Potom by som rád vedel čím sa ten krach v ekonomike prejavoval. Zadlženosť prakticky nulová, rozpočet vyrovnaný, energetická a potravinová sebestačnosť, odbyt zaručený, zamestnanosť skoro 100%. Hádam som niečo zabudol skúste mi pripomenúť.

