ja neviem o čom píše ten zbino veď ÚS už v tejto veci rozhodol a povedal že prezident môže ale nemusí menovať zvoleného kandidáta , len to musí zdôvodniť. To urobil. To že opozícia to nepokladá za dostatočne zdôvodnené je vedľajšie. Prezident rozhoduje ktoré dôvody sú relevantné. Ani ÚS nemá právomoc posudzovať jeho dôvody.

