Mečiar bol pravičiar a nerobím žiaden rozdiel medzi ním a Dzurindom. Porozdával majetok štátu kamarátom od ktorých zinkasoval 30% pre neho a jeho HZDS. Tí potom predali majetok zahraničným investorom a teda štát mal z jeho rozdávania majetku ešte menší úžitok ako pri rozkrádaní majetku Dzurindom a jeho suitou. Teda Mečiar je vaša krv tak mi ho tu nepredhadzuj . Aj Slota je pravičiar a hlási sa k tomu teda aj on je je vaša krv. A ešte k Mečiarovi prečo nepíšem že bol horší ako Dzurinda je len to že sa neodvážil rozkradnúť štátne monopoly a teda rodinné striebro. To urobil Dzurinda a preto je najväčší zradca a zlodej spomedzi všetkých čo tu za tých 23 rokov vládli.


