Čentéš podal námietku predpojatosti voči dvom sudcom Ústavného súdu
Zdá sa že veľa strachu panuje v zlepenci. Keď nebude Čenteš GP možno sa vo veci Gorila začne viac rozprávať o miliónoch za privatizáciu než o vypitej kole. Nadobúdam dojem že hystéria okolo Čenteša má práve tieto korene. Trnka zmietol všetké kauzy na oboch stranách politického spektra pod stôl .Čenteš sa mal evidentne zaujímať len o tie smerácke čo naznačil okamžitým skartovaním podozrenia s podplácania u svojich mecenášov. Teraz tomu výbuchu hystérie rozumiem tak že pravicu chytá strach že by im Fico pre zmenu mohol tam dať GP ktorého budú zaujímať len skutočné gorily.