Čo sľúbili? Neviem že by sľúbili znárodnenie rozkradnutého majetku. Na to treba inakšie zmeny než sú voľby a nie len u nás. Sľúbili len, že budú prenášať znižovanie deficitu na vysokopríjmové skupiny obyvateľstva a nie na nízkopríjmové ako to robil Mikloš a predchádzajúca vláda.


