Ako praviciar pokladam SAS za zumpu Slovenskej politiky. Kazdy vidi, ze Sulik je velmi primitivny na to, aby sedel co i len ako poslanec v parlamente a nie to este rozhodovat o buducnosti nasej republiky. Dufam, ze si to coskoro uvedomia vsetci pravicovi volici, ze SAS nema absolutne nic spolocne s normalnou stranou.
Bez fotky mirecmirec
02.04.2012
Ja len aký si ty socdemák mirecmirec


