Teraz som tú prezumpciu nemyslel v inom zmysle než že až keď súd rozhodne. Myslel som to tak že pre mňa pokiaľ sa informácia nepotvrdí, že je autentická a pokiaľ on nezaujme k nej stanovisko nevysvetlí to. Existuje tu možnosť že je to len čiastočná informácia. Napr. ak postúpil vec vyšetrovateľom potom by so na jeho odstúpení netrval lebo vec ohlásil kam sa sluší a patrí..


