Zas si zmiešal dva výrazy ale z toho sotva jednému rozumieš. čo si chcel povedať že si bez politického názoru , alebo bez politického vyznania? Jedno aj druhé sú blbosť lebo tvoje články nie sú apolitické čiže buď nevieš o čom rozprávaš alebo vedome klameš.


