Muric v dobe keď Sadiki telefonoval Harabinovi bol ešte bezúhonným občanom SR ktorému pán Palko práve udelil občianstvo. Tak sa najskôr spýtaj prečo Palko udelil Sadikimu občianstvo a nepýtaj sa prečo sa Harabín baví so susedom z dediny. Vieš presne táto bezmyšlienkové opakovanie účelových klamstiev ma na Vás modrákoch najviac štve.


