A čo nadpolovična väčšina znamená diktatúru? Veď ju ide získať demokratickými prostriedkami.
Keď jedna strana získa podporu nadpolovičnej väčšiny voličov nemá právo vládnuť sama?
Jasne že zrušíme všetko čo ste prijali , presne ako vy ste zrušili to čo prijal Ficov kabinet.
Neschopný vodca Fico si získal dôveru 40% voličov. Strč si tých tvojich schopných s 10% podporou voličov tam kam patria.
Kecáš o demokracii a ak niekto získa podporu voličov tak sa ti už nepáči. Taký si ty demokrat pán kaplan . Keď sa dostanú k moci tí tvoji tak si demokrat, ak sa dostanú k moci tí čo ich nenávidíš tak aj vraždenie nevinných ti je demokratické. Hnus si kaplanko čistý grc.


