Ty sa zas nezabudni poďakovať všetkým pravicovým vládam , ktoré rozpredali vnútorné zdroje krajiny a urobili z nás závislými na každom prde na západ od nás. Nezabudni sa poďakovať za usilovnú prácu ktorá nás za 20 rokov vládnutia dostala tam kde sme boli predtým čo ale nie je celkom pravda, lebo bývanie, zdravotná starostlivosť školstvo, kultúra sa dostali niekde na úroveň I. republiky a sú nedostupné už aj pre stredné vrstvy. Tak sa poďakuj za bezperspektívnosť pre mladých keď ich čaká občasná práca za mizernú mzdu ktorá im nedovolí ani pomyslieť na rodinu. Kaplanko stále hľadáš morálny relativizmus u druhých, čo keby si začal skusmo u seba.


