Ale mala by byt.
Najma verejnopravna.
No a co keh je??
Je to pravnik.
Asi "niekomu" nevyhovuje a chcel by tam byt miesto neho.
Tak, tak.
++++++++
NIE, Hamran nerobil to co mal, ale robil to, co nemal.
+++++++++++++++++++++++++++++
A co ked nechcu?
Tym len ukazuju, ze to naozaj nie je regularna vojna a vykonavaju tu len zaciatku spominanu specialnu opreaciu.
Teda proti vojenskym cielom a nie proti civilom, i ked ako vedlajsi produkt moze zopar civilov sem tam zahynut.
Ked sa rube les lietaju triesky.
Doteraz viac ukrajinskych civilov zahynulo po odflaknutych ukrajinskych operaciach.
Je to velky rozdiel oproti "humanitarnemu bombardovaniu" Belehradu a okolia vykonane US army.
A Belehrad nie je jediny pripad, je ich nespocetne,
Dnes najcerstvejsim pripadom je Jemen, Gaza (tam USA podporuju izraelsky nacizmus) a pod.
Idiotizmus najhrubsieho zrna predvadzaju slnieckarske skupiny a organizacie.
Mozno to nazvat aj liberalnym nacizmom.
repres myslel urcite teba.
Fico urcite nesutazi s nikym o to, kto prvy pojde do Kijeva, nie to este s Orbanom.
Kolko mas rokov, trulko???
To vsetko. o com pises, robili dospeli a nie deti.
Do osnovy vyucovania im nikto nezasahoval.
Ucili sa, a lepsie ako terajsie deti, vsetky potrebne predmety.
A je to dodnes vidno.
Suhlasim. ++++++++++++++++++++++++++
Je to "vdaka" americkej blokade, ktora Kubu umyselne (a nezmyselne) nici, pretoze Kuba nechce byt "externym" (poslusnym) statom USA.
Odporúčame