+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Este dodatok: A ako sa kvalita prejavuje dnes, o tom je blog, na ktory som reagoval.
Som rocnik 1948, zimny mesiac.
Do zakladnej skoly ma prijali uz 2 mesiace pred dovrsenim 6-tich rokov - september 1954
Cize, zacinal som skolu v tych nepopularnych 50-tych rokoch.
Napriek tomu sa mi dostalo seriozneho vzdelania.
Strednu priemyselnu skolu (1963-1967) a vysoku skolu technicku (1967-1972) som absolvoval s vybornym prospechom,
Tym sa nechcem chvalit, iba potvrdit blogerov nazor, ze skolstvo bolo v tych casoch, oproti dnesku, na velmi dobrej urovni.
Odkedy maju prezidenti za ulohu zobrat v zahranici????
A ak nejde o US zaujmy, tak preco mu tie stamiliardy davaju????
Len tak pre "pekne modre oci"????
Co tym chces autorovi blogu povedat?
Azda len nie to, ze teraz to moze robit Brusel, dokonca na poziadanie slovenskych "potkanov".
Ale urcite nepozadoval kratenie eurofondov a dalsie protislovenske ohrozenia.
Ak si tam na nieco stazoval, tak prave na to, co matovicovsko-hegerovsko-odorovske vlady pachali v oblasti ludskych prav.
Slovko potkani, na rozdiel od slovka potkany, oznacuje ludi (aspon tak nas ucili na zakladnej skole).
Slovko potkany oznacuje skutocne zvierata, ktore neposobia prilis vabne.
No tieto zvierata maju kolektivnu ochranu proti nepriatelovi.
Ked taky jedinec zisti nebezpecenstvo, upozorni ostatnych z danej tlupy.
Nasi ludski potkani to robia naopak.
Prebehnu na opacnu stranu a idu nicit vlastnych jedincov z vlastnej "tlupy".
Nuz, nie je "vedec" ako vedec.
A ked laicka, moletka z prezidenskeho palaca, oznaci niekoho za vedca, treba to brat s veeelkooou rezervou.
Nuz a jej rozdavanie vysokych slovenskych statnych vyznamenani (napriek tomu, ze sama je skor protislovenska) len tak larom-farom, je skor skodlive ako prospesne.
A to neplati len pri vyznamenani "vedca" Cekan ale v mnohych dfalsich pripadoch.
Ved takym sposobom vyznamenala okrem inych napr. aj troch fasistov (tusim in memoriam).
Ako mozes byt vlastny hovorca, ked nic nehovoris, iba vyryvas.
Ty si taky hovorca, ktory hovori: "ja nic nehovorim, ale na moje slova pride".
Odporúčame