Pan Sulik, ak ste to vobec vy co ste sa takto podpisali, bezni ludia vedia, ze KLAMETE.
Iba bod c. 1 MOZNO bude splneny, ale nie Vami.
Ked uz, tak azda viacerymi, ktori to podporili.
Vsetky ostatne body su zatial fiktivne a doteraz nic konkretne nepriniesli, ak vobec niekedy prinesu.
A je tam viac samochvaly ako reality.


