Vcera jaternica nieco podobne verejne povedala.
Nie sice, ze to je uradnicka vlada, ale ze volbami vraj presli.
Tymi minulymi.
Neviem ci je to jej hlupost, nevedomost, ci drzost.
Vcera jaternica nieco podobne verejne povedala.
Nie sice, ze to je uradnicka vlada, ale ze volbami vraj presli.
Tymi minulymi.
Neviem ci je to jej hlupost, nevedomost, ci drzost.
Kde si v blogu videl triednu nenavist?
Autor iba poukazuje na anachronizmus.
Clovek by sa mal hodnotit podla toho, co dokazal, a nie podla toho do akej rodiny sa narodil.
A ti s "modrou krvou" stali a stale stoja spolocnost resp. stat, kde vladnu, obrovske peniaze na skodu svojich "poddanych".
Kazdy by sa mal zivit vlastnou pracou a nie pracou inych.
U nas by to malo platit aj pre Ciganov, ktorych stat poklada za ludi s akousi "modrou krvou".
Pritom ta krv je iba leniva.
To plati pre slachticov ako aj pre (u nas) Ciganov, pre ktorych pracujuci clovek je ich "poddany", lebo ich zivi.
To nezalezi od veku, ale od jasnosti mysle, ktoru vsak ty nemas.
Nemysli si, ze kto je starsi od teba je aj hlupy.
Podla tvojich prispevkov to vyzera tak, ze sam potvrdzujes opak.
NIE, to plati stale.
Z tych sa USA nemoze vyzut.
NIE, to plati stale.
Z tych sa USA nemoze vyzut.
Keby len Hegera.
Aj si sa z neho nieco dozvedel???
Urcite nie, lebo uz je niekolko mesiacov NEFUNKCNY !!!!
A u nas sa robi co???
Kto nesuhlasi s predpisanou liniou, jednoducho ho z Facebooku VYHODIA - napr. Blahu, Chmelara a mnohych dalsich.
Mame tu tiez bolsevickych nacistov?????????????
Co viem to viem, o com som presvedceny to robim na zaklade vlastych skusenosti a svojou hlavou.
To co si napisal, to plati predovsetky pre teba, ale v uvodzovkach, teda ironicky.
Nijaky vlastny nazor nikdy nepredkladas, iba pochlebujes "oficialnym" nazorom "demokratov", ktrori su pri moci.
ALE uz dlho nebudu.
Co budes robit potom???
Ale, ale, to si vobec neodporuje - svoju nekvalitnu bridlicovu v kvapalnom stave vyvazaju aj do hlupej Europy, aby mohli podporovat Ukrajinu proti Rusku.
ALE kvalitnu syrsku ci iracku "dovazaju" za pat prstov a siestu dlan.
Ze Americania kradnu ropu?
Tomu moze uverit akurat tak palenque, a jemu podobni "znalci"
To, ze ropu kradnu je ale "prekvapenie".
Ved to robia uz cele desatrocia po celom svete.
Od Syrie ani nemusime ist daleko - v Iraku to iste.
Dokonca v oboch statoch rozputali kvoli tomu vojnu, ktora v Syrii trva dodnes, lebo USA podporuje protivladne skupiny v Syrii.
"
Co nastane ak do debaty pride Blaha?
Ostatni utecu, lebo sa ho boja ako ukazal aj Nad v rozhlase.
Ten si to v rozhlase zariadil uz dopredu, a potom na Markize dopredu zariadenym podrazom porazil Blanara "pomocou Indov".
Potvrdil to aj gereralny riaditel Markizy,
Ziadneho nemam.
Nepotrebujem.
A co hovori ten tvoj?????
Odporúčame