Preco sa bojuje na Ukrajine???
Sam si odpovedas v tej istel vete.
Ta krajine nepatri ani jednej strane, a to je pre obe strany, najma pre USA, velmi vyhodne.
Rusi tam sli kvoli utlacanej ruskej mensine, USA tam sli kvoli snahe byt na ruskych hraniciach.
Rusko je sused Ukrajiny, ale USA su od domova veeelmi daleko - tisice kilometrov.
Takze posud si to sam, ak mas cim rozmyslat.
Ak to nechapes, nechod do diskusnych for.

