Zala je zufalec.
Odkedy ho SMER nepostavil druhykrat na kandidatku do Europskeho parlamentu, otocil svoju retoriku o 180 stupnov.
Pise do "demokratickych" medii, ako je napr, Dennik N a pod.
.S...e aj do vlastneho hniezda, z ktoreho vyletel.
Zala je zufalec.
Odkedy ho SMER nepostavil druhykrat na kandidatku do Europskeho parlamentu, otocil svoju retoriku o 180 stupnov.
Pise do "demokratickych" medii, ako je napr, Dennik N a pod.
.S...e aj do vlastneho hniezda, z ktoreho vyletel.
trulko,
1 miliarda, 2 milardy, ..., 100 miliard, ...., 1000 miliard, . .., 1 miliarda miliard, ...
Ved v USA si vedia vytlacit nicim nekryte papieriky a na Ukrajine ich zhodnotit a zurocit.
Ved Ukrajinci vydrzali utrapy po farebnych revoluciach (Juscenko, Timosenkova, Porosenko), tak vydrzia aj ten z USA pripravovany "Marshalov plan".
Alebo aj nevydrzia, co je pravdepodobnejsie.
VIP si svoje "prava" chrania zubami nechtami.
Ked sme sa vracali z tury, asi 2km nad Stanisovskou jaskynou (teda v zakaze vjazdu) islo proti nam auto - velke SUV.
Mal som poruke fotak, tak som odfotil jeho znacku.
Chlapik zastal, vyklonil sa a pytal sa ma, preco som ho odfotil.
Reku ste na ceste, kde je zakaz vjazdu, cize porusili ste predpisy.
Chlapik si najprv myslel, ze som nejaka osoba opravnena ho kontrolovat.
No rychlo zbadal, ze nie som.
Nas kratky rozhovor zakoncil vyhrazkou, ze ked vystupi, zoberie mi fotak a hodi ho vraj do Vahu.
A s usmevom odfrcal.
Kazdy predpis, ak nie je kontrola jeho dodrziavania, je zbytocny.
Plati to aj napr. pri porusovani zakazu fajcenia na zastavkach mestskej dopravy a v mnohych dalsich pripadoch.
Zalezi na charaktere ludi.
Dedic,
nejake racio vo vasom prispevku je, no vratil som sa z Janskej doliny v N. Tatrach.
Taka husta premavka aut nie je ani v centre Bratislavy ako tam.
Clovek ide do prirody, aby sa nadychal cerstveho vzduchu.
No tam to nejde.
Idete pesi par kilometrov a nadychate sa tak akurat splodin z aut.
Janska dolina je velmi uzka, zlava od cesty je strmina, sprava potok.
Vodici nerespektuju ani znacku zakazu vjazdu, napr. od Stanisovskej jaskyne (potial nie je, zial, vjazd zakazany) dalej.
Treba s tym nieco robit,
Ja by som zriadil za dedinou Liptovsky Jan zachytne parkovisko a nejaku ekologicku dopravu odtial do "hlbin" Janskej doliny.
Napr. nejaky vlacik ci mikrobus, alebo autobus, vsetko na elektricky pohon.
No, zial, hlboko v Janskej doline povolili vystavbu sukromnych velkeho mnozstva chat, penzionov, hotelikov a pod.
Samozrejme majitelia tam idu autami a zasvinuju splodinami celu dolinu.
Dokedy to priroda vydrzi????
H...o skonci skor.
USA budu bojovat prostrednictvom Ukrajincov az do posledneho Ukrajinca.
Cim viac znicia Ukrajinu, tym vyhodnejsi bude pre nich tzv. kvazi "Marshalov plan" na Ukrajine, o ktorom uz davno otvorene hovoria.
Prinesie im miliardy miliard a dostanui Ukrajinu nadosmrti do svojho podrucia a ako bonus dostanu sa na ruske hranice.
Najma o tie hranice s Ruskom im ide.
Uz aj Poliaci, dokopnca i Caputova sa tesia na to, ako budeme stavat vojnou znicenu Ukrajinu.
Vsetci sa pokrytecky na to tesia, iba zabudaju, ze zadarmo to pre Ukrajinu NEBUDE.
Uz teraz sa oligarchovia a rozne mafie tesia ako na ukrajine zarobia.
Chudaci prosti Ukrajinci.
A USA tam futruju zbrane a futruju a futruju. Cim viac Ukrainu zruinuju, tym vacsiu "pomoc" budu moct Ukrajine "dat" vo forme kvazi "Marshalovho planu", a tym ju zruinovat ba az zabit uplne, lebo zadarmo to NEBUDE. Dostanu ju do podrucia nadosmrti a este budu na hraniciach Ruska, o co im hlavne ide. Zabuda sa vsak na to, ze Biden vo volbach padne a pride znova Trump, ktory to vsetko zatrhne, lebo nie je senil ako Biden a vie kde je sever, na rozdiel od teba.
USA tie konflikty vyvolavaju a organizuju.
Nie USA su vtahovane do konfliktov, ale USA vtahuju do konfliktov nielen Ukrajincov, ale cele NATO.
Ked "profesional" Kucka netrafi z 11-ky branu, to uz je co povedat.
Okrem toho, kazda jeho strela v zapase (ak vobec nejake boli) isla "panu bohu do okien".
1. kolko ludi padlo vinou Rusov na Ukrajine - porovnaj napr. s poctami Vietnamcov, a mnohych inych narodov prepadnutych US-akmi
2. USA su typicky gangstersky stat, ich slovami povedane - darebacky stat. Myslia si, ze mozu robit kde-tade po svete to, co sa im paci
Velmi pasentny nadpis, dedic.
To vrazdenie, casto aj masove, im naozaj ide uz dlhe dlhe roky.
Zial, beztrestne.
Ale ked si niekto iny "prdne", uz ho chcu hnat pred medzinarodny sud a vyhlasuju, ze pacha genocidu.
Ten "odbornik" ma spravy z ruskej armady, alebo len mudruje???
Je to dnes v mode citovat takychto odbornikov????
Bukert,
tvoj nadpis hovori, ze Ukrajinci su bezchybni.
Sam dobre vies, ze to nie je pravda.
Nobody is perfect.
Takze nezavadzaj ludi svojimi "mudrostami".
Radsej sa lepsie staraj o Dubravku, lebo ta v nastavajucich volbach obcania nezvolia.
Co budes potom robit???
My mame hlavu statu?
A ze vraj Caputovu?
Matovica nemam rad a budem stastny ak nadobro odide z politickej sceny.
Ale pre Caputovu, vraj hlavu statu, to plati dvojasobne, ak nie viacnasobne.
Keby len uverit, ale by sa sla o tom aj osobne presvedcit, ba mozno aj ochutnat.
Nicholson zbabelo utiekol, lebo sa BAL, ze ho s tou vrazdou budu spajat.
A mozno aj pravom.
Nakoniec sa ta vrazda "hodila" aj Matovicovi ako "milnik" k dosiahnutiu volebneho vitazstva.
Takze komu vrazda Kuciaka pomohla?????
Ficovi????
Neviem cim rozmyslas ty, no ja brusko nemam.
Asi rozmyslac tym, cim "Edko" - teda Matovicovym chorym mozgom.
Odporúčame