Macko,
vy (teda slovenska armada) ste nemali moralne pravo do Afganistanu ist.
Zlakala vas tam vidina dobrych platov a strach z toho, co by povedala US army, ak by ste odmietli tam ist.
Ty si mal aj osobny dovod - ak by si bol -proti vyslaniu, padol by si z funkcie, ba mozno aj z vysokej sarze, t.j. hodnosti.
Byt dobre platenym generalom takmer zbytocnej armady, alebo zist z vyslnia do tiena, to bola pre teba otazka.
No nebola to otazka hamletovska, lebo si ju vyriesil velmi jednoducho - vzal si to prve.


