Ale, ale, ale ...
Matovic ta musi dobre platit.
Ale, ale, ale ...
Matovic ta musi dobre platit.
Neviem o akom type ludi hovoris.
Ked uz v minulom rezime niekto mal byt, tak by ho urcite neprevadzal po prevrate na obec.
Kde by potom sam byval?
A obec by s jeho "prevedenym" bytom mohla manipulovat, ba on by mohol o byt lahko prist.
Takto si byt, v ktorom byval, jednoducho odkupil a bolo.
Aj vtedy existovali vselijaki gauneri v statnej sprave, ktori by vedeli tebou navrhovane prevody "zrealizovt".
Nehovoriac uz o tom, keby sa take cosi realizovalo teraz, za vlady tychto gaunerov.
Ti by dnes vedeli riadne vy....bat s ludmi pri "prevode" na obce.
Ano, zbavil sa povinnosti spravovat EXISTUJUCE byty (statne, podnikove, druzstevne vsak nikdy nespravoval).
Ale nevidim suvis s vysttavbou novych bytov.
To by si mal vysvetlit.
Preco nemaju mladi kde byvat?
Lebo byty, ktore dnes "developeri" stavaju su take drahe, ze si ich velka vacsina mladych (ktori nemaju zazobanych rodicov) nemoze dovoliti kupit.
A ak aj moze, tak sa musi zadlzit v banke na cely zivot.
Ako moze 40 rocna zena ohrozit tazkoodenca??????????
Cinu by som ja velmi neobvinoval.
Ze to "zacalo" v Cine, neznamena, ze to tam niekto nepodhodil, aby vina padla na Cinu.
No a ten niekto je ten druhy, ktoreho spominate.
Citatel moze trikrat hadat kto to bol.
Nooo, Repa, dnes si sa pochlapil.
Uz asi aj ty citis, ze sa blizi koniec prehniteho rezimu Matovica.
Bol som v Japonsku presne 5 krat, ale mam trochu ine skusenosti.
Jedine co mi vadilo, boli obrovske herne, kde gambleri cakali uz rano, pred este neotvorenymi prevadzkami.
Mna zaujimali skor kulturne pamiatky, muzea a pod.
A tam som sa nestretal s tym o com pises.
Kazdy si v Japonsku najde to, co ho zaujima.
Musi respektovat domace zvyklosti a kulturu.
Neviem kto ti financuje tie tvoje drahe cesty (a napr. take Japonsko je dost drahe), o ktorych pises.
A vacsinou dehonestujes miesta, ktore si navstivil.
Trosku musis vidiet aj pozitiva, nielen negativa,
To je akesi cudne.
Ved lambda je dost daleko za deltou v greckej abecede.
Ak ma pamat neklame tak tusim o 5 sest pismen.
Preco ta rezeva - epsilon, zeta, eta, theta, iota, kappa????
Takze za jeho smrt su zodpovedni organizatori ohnostroja, ktori nezaistili bezpecnost pri pouziti ich atrakcie.
To nie je smola, je to skor nieco ako vrazda
Budu za to pykat a okrem toho daju pozostalym financne odskodnenie????
Skor nie ako ano.
Ved je to "len" clovek z vychodnej Europy,
Nepojdu.
Iba ak by ich do nejakej "karanteny" poslali Rusi vycistit si nohavice (vpredu zlte, vzadu hnede), ked sa priblizia k ich hraniciam.
Gabo,
suhlasim s tebou.
Ibaze ta myslienka o slobode nie je tak uplne tvoja, ale vyslovil ju (mozno troska strucnejsie) cca pred 90 -100 rokmi dnes zatracovany Lenin.
Neeepooovieeem,
vies preco?
Lebo ropa a obrovske bohatstvo nerastnych surovin v Rusku.
Cez Jelcina im to nevyslo "mierovou" cestou, tak sa snazia zastrasit Putina.
Ale ten ma "pro strach udelano".
Ved prave - a tych najvacsich dezolatov ako si ty nemazu.
Preco asi????
Ta nana od kompy hovori nieco o zneuzivani policie a statnych organov za minulej vlady????
Vie ona vobec, co sa robi dnes????
Keby vtedy viac a lepsie "pracovali" na Matovicovi a Kiskovi, uznanych danovych podvodnikoch a mafianoch, nemusel tu nastat taky bordel aky tu dnes je,
Neplet sa medzi vojakov.
Radsejj sa douc pravopis.
Vraj "petrohradskY trollovia"!!!!!
"
Odporúčame