Mam uz po sedemdesiatke, takze som na vlastnej kozi prezil vsetky povojnove rezimy. takze ti rozumiem .
Tou poslednou, zvyraznenou vetou, si mi pripomenul stary, este socialisticky vtip: Lezi ozraty chlapik na bruchu na ceste a v rukach zviera mreze kanala. Prelaknute sa pyta - zaco sudruhovia???


