Ja som nepopieral, ze v byvalej Juhoslavii sa diali zle veci. No "humanitarne" bombardovanie nebolo riesenie. A vie preco? Doplatili na to iba nevinni ludia - obyvatelia, a nie ti co tie zle veci robili. Videl som na vlastne oci zniceny Belehrad, a to uz az cca 2-3 roky po tom bombardovani, ked som tam bol sluzobne. Bola to hroza.
Asi si necital nedavno, cca pred 3-4 mesiacmi, vyjadrenia tenistu Djokovica, ktory to bombardovanie zazil ako male dieta. Skoda, ze som si neodlozil link.


