Nezavysli a chce syna za podpredsedu kraja, vraj je sikovny:-)) ale lunter mimovlad lobby to uz v mediach obhaji:-)))
Nezavysli a chce syna za podpredsedu kraja, vraj je sikovny:-)) ale lunter mimovlad lobby to uz v mediach obhaji:-)))
Aj tak po parlamentych volbach bluznenie opozicie o tom ako to nandali a nebudu vediet olano a sas zostavit ani vladu. Kotleba bude mat 15%
Co ma vuc s dialnicami
Staraj sa radsej o dredy piratov v ceskom parlamente a okamuru a fail svaucenbeuga
Prvy krok luntera , vyvesenie vlajky jadrovej eu, duhovej pr dy toto, trapi bbystricky kraj? mimovladky sa nasaju na rozpocet kraja, uzasne... 66 rocny dedko, ktory sa mozno dostane az ku koncu obdobia v zdravi
No neviem ci by si ander skrtol keby vedia , ze je podvodnik s danami
Hahaha takze clanky typu kotleba je out a fico prehral, ale debata nie je demokraticky povolena, to kde sme, co bojite sa nazoru?
Zase tolerantný slniečkari s penou u hu by, máš chuť si buchnúť?, takto sa teda Kotleba nevyjadroval. Už sa nevieš dočkať jadrovej eu vlajky čo hce vyvesiť nátierka a cez dúhový pochod bude samozrejme vyvesena
Buď rád že nestratil aj ten papier omasteny cicerom
Spamatajte sa slniečkari ak by všetci mohli voliť v BB kraji vysledky by boli ine
Mimovládky sa od prvého dňa nacicaju na rozpočet kraja vyvesiť cez príde i dúhový vlajku, a bude trepať o rasizme a rokoch, takže rasisti sú v BB tak či tak
Už ide kandidovať aj na prezidenta opasany vyvesenou vlajkou jadra eu? Chlapec real. Starček by sa mal ukludnit
Dialekt cigo osady v praxi
Dialekt cigo osady v praxi
Natreté cícerovú natierkou s vyvesenou vlajkou jadra eu
No neviem vyhrali v Trenčíne, v Nitre a v BB keďže podporovali luntera, ktorý hneď vyvesiť vlajku eú smerom do jadra
No za plánu zachvilu kvôli cestám stredným školám a ďalším trápnym právomociam vo vúc nebude do parlamentu chodiť nikto
A kto bude chodiť za plánovanie parlamentu
Okresy rómska sobota, gemer regionálne hlasové doliny sa premenia na Švajčiarsko alfa bio treska s rožkom bude hlavný chod. Mimovládky sa nacicaju na rozpočet kraja a budú opäť vyučovať ako sú finále diskriminovaní a všetci sú rasisti
Ja som z BA a asi ako kazdy som zakruzkoval kandidata na predsedu vuc a poslancov som neriesil, lebo tam boli nic nehovoriace mena, tak preto
Odporúčame