Len nech nastvu dalej pracujucich a uvidia tie protestne hlasy
Len nech nastvu dalej pracujucich a uvidia tie protestne hlasy
Preco ho nezakazu ak podla teba siri nepripustne nazory. Vsak by usetrili za odhalovanie kraviny typu vratnik falsoval dochadzku a obšťa te wc v samospravnom kraji
Zakazujme diskusie , slnieckarsky hadzme kamene do vykladov (vid antitrumpovci), "tolerantne" utocme na inych za ich realny a odlisny nazor zdraveho rozumu od nazoru korporatnych medii . Ak to nie je extremizmus tak neviem.
Toto nie je vobec politicky korektny nadpis a to pravda zakazuje diskusiu pri co len zmienke o kotlebovi alebo o lunterovi
Velki bojovnici archivar a flus nemaju ani tolko hanby a sebaucty, a svoje zlyhanie zaujat volicov este podciarknu, ked hypotetiske hlasy volicov "odovzdaju" v prospech deduska mimovladkara . No co sojove parky na jeho mitingoch boli asi zadarmo:-)) teda asi nie kedze ho dotovala vlada
Toto keď bude aj v prime time na v tv novinach, tak uz je definitivny koniec akejkoľvek serioznej žurnalistike. Lepi lepi lepi im ako nikdy, a to je len funkcia predseda vuc co ma pravomoc tak akurat na cesty, stredne skoly a polikliniky v zakonom obmedzenom rozsahu. Kotleba bude mat 15%
A nemohla chuďa so spustenymi gaťkami na biblborde ani kojiť počas rozpravy v parlamente - toto ked čitaju skutočne matky na materskej resp.po materskej uz na rodičovskom prispevku 200 eur mesačne.....
Ale chapes vlastne si aj odporuje : Dokumenty sa podľa neho týkajú dochádzky vrátnikov. Nemôže však odpovedať na to, kto presne a akým spôsobom dokumenty falšoval.
200 "nezavislych" pracovnikov mimivladiek objavilo po niekoľkomesačnom usili tuto megakauzu, nepovšimnutou však nezostala ani kauza območenych pisoarov na VUC BB , za ktoru nesie politicku zodpovednost predseda vuc BB
Dokumenty sa podľa neho týkajú dochádzky vrátnikov. Nemôže však odpovedať na to, kto presne a akým spôsobom dokumenty falšoval.
Hahahaha
V katalansku je za a proti samostatnosti 50 na 50 co potvrdilo aj to referendum vzhladom na ucast. To je fakt
Matišák si dal ako obvykle Matyšaka a trepe. Ale popravde katalansko mi je po tej demonstracii so sto tisic slnieckarmi za podporu bezbreheho prijimania akože utečencov ukradnute. Barcelona je to najliberalnejsie mesto a to myslim v tom negativnom, tam by pirati z CR ziskali 30% ved mariska a hudba zadarko su top temy
Dlazobne kocky tu i vo svete hadze niekto iny - slnieckarski rozbijaci vkladov co hlasaju toleranciu
Najlepsie je: Dokumenty sa podľa neho týkajú dochádzky vrátnikov. Nemôže však odpovedať na to, kto presne a akým spôsobom dokumenty falšoval. Hahahahahahaha
Preco by mali odstupovat? kvoli "ak by, tak by" prieskumom? Pravo byt voleny je ustavne pravo, ktore teraz zasahom do volieb obmedzuju tlakom media, kupovaci prieskumov ako danko, a kryska
Staraj sa o piratov v CR , taky bordel a zjavy s 10 % vo volbach som este nevidel
Staraj sa tam u vas o piratov, ktori nie su zlodeji len kradnu hudbu a ine zjavy po volbach
Je uplne trapbe, ze strana co sa hra na studnicu mudrosti nema lepsieho ako klusa, ktory sa bez hanby este vychvakuje akosa vzdal v prospech luntera
Odporúčame