Vlastne peniaze? Vsak mu to plati stat?
Bastrnak je nejaky statny uradnik? Kiska nech sa potom odstahuje sam od seba ty selektivne mysliaci
Aj uzeru, aj vsetko, kiskovi majeyok spadol z toho dobra co vykonal
Pane bože však v danom čase rozhodoval v sulade a v ramci pravomoci zast. Prezidenta. Na udelenie amnestie nie su ziadne podmienky naco to potom je bolo v tr. Poriadku?
A este o tom da vediet len tak nezistne, odrobinky oproti mil eur, ktore prelietal za oplodnovanim do PP
To uz nemoze byt pravda, to vazne? Vazne toto bolo v TV?
Nech vrati euro bude na konci č 87
Ako miro Šatan, ktory nosil č. 18 a nadrese mal napis SATAN
Hahaha cenzura nazorov a nalepkovanie a medialne znicenie je teraz horsia ako za komancov
Na katastri mu len zle poradili, tak ako uctovnik s tymi vydavkami na daniach. Negrilujte nam prezidenta, asi je trochu nesvojpravny ked mu kazdy takto radi ale ma dobre srdiecko krysky
Je to zazrak, ale to dokazal aj Arnold v tom filme s De Vitom
Ty ani nevies ze si ozraty alebo inak pod vplyvom
Opakujem, daj sa uz liecit, pred chvilou si tvrdil, ze na pltkach ich posiela Putin- hahahahahahahahaha
Odporúčame