Ten vyhral len 4 x volby:-)
Al no tak , vsak taliani tym vlastnym golom si zostup zasluzili viac ako my, ved boli vacssi gramblosi. Mz utrpime len 2 roky hanby
O sturovcoch a slovakoch ani zmienka, len plne usta ceskoslovesnka ako spravny havloido radicovec
Zabodoval akurat v posteli ked caka prirastok , kedze je 4 dni mimo sukromne v pp dokazal akurat oplodnovat
Kiska je prikladom presadzovania us a izrael zaujmov, vid vyjadrenia o turecku ako ostrovu stability ked este boli zadobre s usa. Kam vietor tam plast nas trojdnovy prezident, ktory kedze je 4 dni mimo v pp dokazal akurat urobit dieta
No musite uznat , ze taliani su po tom druhom vlastnom gole vacsi kyptosi ako my, a vypadli zasluzene - my sa teraz mozeme rok hanbit za otrasny vykon bez taktiky
Tak musite uznat , ze taliani po tom druhom vlastnom gole su vacssi kyptosi ako my:-)
ako tie kecy o anexii krymu ale o kosove sa mlčí
tento prezident bude len ďalší v tánore merekel a junckera s výhražkami voči krajinám, čo neprijmu "dostatok" migrantov
ukrajinsky fašisti zrusili použivanie ruštiny na kryme (oficialne Republiky Krym) a preto bolo referendum a nespokojnosť s fašistami v ukrajinskej vláde. Krymsky tatári ako pr´ví kolaborovali z hitlerom pri operacii Barabrossa
aby ste vedeli aky fasista to bol..
Esterhazy po viedenskej arbitrazi 1. novembra 1938 ako poslanec za Košice uvítal Miklósa Horthyho počas jeho triumfálneho príchodu do mesta. Vo svojom prejave ho požiadal o také garancie menšinových práv Slovákov na anektovanom území, aké sú požadované pre Maďarov na Slovensku.[18] Horthy uvítal Slovákov vo svojej „tisícročnej vlasti" a prisľúbil im dodržiavanie ich jazykových a kultúrnych práv.
CTK redšej napíšte ako vaši českí poitici včera kládli vence na hrob janosa esterhazyho ako udajnej obete komunizmu
včera dávali česki politici vence fašistovi janosovi esterhazymu v priamom prenose (ako obeti komunizmu), v akej dobe to už žijeme?
daj si tabletku, a pre tvoje vytriezvenie a poučenie ti prajem návštevu migračného kamionistu na vianoćných trhoch, aby si si uvedomil odkiaĺ ide hrozba. že ti nevadí Kosovo a utrpenie Srbov pod albánským terorom len preto, že sa tam albánci prerodili
hnusná obluda Putin po referende vyhladil na Kryme všetkých ukrajincov a nahradil ich rusmi:-)) s tou anexiou a drístami ste už trápni. Kosovo je potom čo? rusi na kryme tvorili a tvoria 90% obyv. Referendom rozhodli. Demokrati a slnickari zmierte sa s tým a redšej kritizujte kamionistov, strelcov a vybuchovačov y Nice, Berlina, Parˇiža atď.
opäť bud len poslušný psíček merekelovej a junckerovej mašinérie opojenej prachmi a koňakom, mimo reality.
ty ako merkelovej pätolizač a migračný nadšenec máš čo rozprávať, zober si ich zopár domov aby ťa kulturne obohatili:-)) putin nie je hrozba pre EU ale sú to kamionisti z Nice, Berlina, strelci z Paríža a vybuchovaći z Bruselu a istnabulu... že ti nevadí S. Arábia - naj spojenec US a NATO , ktorá nedovolí ženám aby šoferovali a ukrižuváva a stína tvojich kamošov z LGBTI. Hlavne, že si všimate Čečenských gejov a pod. Slniečkari ste trápni, dovjakí meter je už neunosný, preto sa bojíte a preto stúpa odpor k ľuďom ako vy, čo "tolerantne" protestujú a a rozbijaú výklady (viď anti-trump pochody) . Kde sú rozbíjači výkladov, keď zvolili tohto fr. bankstra mimo reality?
merkelovej nový psík, preto EU predstavitelia s takým nadšením prijali jeho zvolenie, je to ich človek z bankstersko - slniečkarskej mafie, každá opozícia a iný názor bude nalepkovaný ako extremisticky. Extremisticke na ňom je aj jeho manzelobabička
zase článok o rusku (resp. Čečensko a gejovia:-)) a tam geografické znalosti mainstreamu končia - choďte hľadať pokemonov do mešity v S. Arábii, brániť práva gejov v S. Arábii a trest bičovaním, ukrižovaním vás neminie... Inak aj unás je to povaźované za výtržnosť a kedysi to mal byť osobitný tr. čin - ruśenie výkonu bohoslužby (autor p. Lišpič).
jasne choď hľadať pokemonov napr. do mešity, synagogy a uvidíš ten trest a nálepkovanie, že si nácek:-)) u nás je to tiež tr. čin
Odporúčame