vlastná tvorba bude naďalej nahradená drahý,mi licenciami za trápne súťaźe s "celebritami" ako milujem slovensko a pod. a tvoriť buidú len priživnícke kamarátske sr.o čky za ťaźké prachy
vlastná tvorba bude naďalej nahradená drahý,mi licenciami za trápne súťaźe s "celebritami" ako milujem slovensko a pod. a tvoriť buidú len priživnícke kamarátske sr.o čky za ťaźké prachy
Clintonová zo svojho volebného neúspechu obvinila Rusko, FBI a mizogýniu...čo tu tento matovič-matišák trpe? však to clintonka okiadzala fbi eśte pred voľbami, že pomohli trumpovi....
lebo batôžkové biomatky nenechavaju deti očkovať, davaju im bezlepkovú stravu aby potom v škôlke decko keď bude pojedať roźok dostalo alergiu
ďalší "humanitárny bombarďák" a allbrightovej kamoš
Známy spisovateľ aktivistom francúzsky odpovedal: „Nech žije demokracia v Belehrade“. Neskôr štátnej televízii povedal, že tí, ktorí ho inzultovali, nie sú „antiimperialisti“, ale „fašisti“. hahaha zase nálepkuju ak má niekto iný názor. To je celá ich demokratická taktika - medialny korporátny fašizmus v praxi
su to spojené štáty americké, preto každý Štát sa berie samostatne - preto aj ten systém voliteľov, hlasy naviac získala v kalifornii a NY inak všade vo väčšine štátov vyhral trump.
a ešte treba obviniť voličov:-)) ako mečiar v r. 1998
však píše k téme, existuju tu dva metre - S. Arábia veľký spojenec západu je nedotknuteĺná, pritom tam majú zákony ako zo stredoveku (sharia - sťatie, bičovanie) - nech idú robiť petíciu do Arábie:-))
nech idu podpisovať petíciu aj do S. Arábie, veľkého spojenca strýčka Sama napojeného na Hillary nadáciu atď. - trest bičovaním, ukrižovaním atď. atď. ich tam neminie
toto je cele LGBTI sebestredné zaujmové skupiny zastupujuce 0,0000000001 % zemegule ale priestor v mediach až, až. Kedy sa budú zaujímať o sociálne aspekty v Čečensku, Rusku (životná úroveń) miesto takýchto kravín.
vedia sa zaoberať len kravinami, skutočné problémy nie su nikdy predmetom ich tlačoviek, tlačovky najmä Matoviča sú len egoistické táranice aby zakryli vlastné maslo na hlave. Trnavský Basternák sa tak vyjadruje k BA Bašternákovi a tára a vymýšľa si fantazmagorie o vyhrážkach a berie si do ust gauliedera ako rukojemníka.
Prejdi sa po parizi, marseille a predmestiach vsetkych veljych miest a uvidis
Preto dristame o ukrajine, syrii a inych krajinach co su nam nic
O slovenko usa vztahoch a obchode nerokovali, co nas je po ukrajine -sankciami napr. Kia, mliekarne atd stratili tretinu odbytu
Ta posledna veta s vbranymi slovami je jedine tak o psychpatovicovi trnavskom danovom bastrnakovi
Jedinym pocinom tohto pana bolo dalsie decko,lebo za tri dni v urade a styri dni sukromne v PP sa ine nestihlo urobit
Odporúčame