presne, hlavne, źe hrozba je len rusko:-))
presne, hlavne, źe hrozba je len rusko:-))
pre mňa ako spotrebiteĺa je Uber OK. Nech si taxikári pozru do vlastných radov - aj oni kla mu a povodia turistov "skratkami".
Čo by mal Asad z toho, keby nariadil chemický útok? Však by vedel, že by to takto dopadlo
presne buď takto alebo jednoducho nechce byť oznaćovaný za "ruského agenta" a tak robí čo chce demokratická opozícia a media. Ale týmto sa postavil do radu za Buscha, Obamu atď. možno nakoniec dostane nobelovku. Všetci sme si mysleli, že trump bude niekto iný
aké "europske krajiny" napadlo rusko? preto robia vo Viedni bezpečnostné opatrenia - proti "ruským kamionistom", že?
vysvetlí mi niekto aky zmysel pre Asada by bol takýto chemický útok?, veď by mu bolo jasné, źe by to dopadlo takto a obviňovali by len jeho....
utoky sú páchané len v slniečkarňach ako Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, ktoré nás stále poučuju aký sú to super ľudia a potom nám ich v kvótach pridelia:-))
trump urobil chybu, źe sa takto naletel na tie chemické zbrane označuje boj proti asadovi bojom slobodného sveta. A to v Sýrii proti Asadovi bojujú teroristi, čo stínajú hlavy aj deťom. Nech sa všetci už stiahnu a nech si to tam riešia doma "umiernení" moslimovia medzi sebou.
za to by mal Kiska ešte štátu platiť a nie naopak.
komu by to nesedelo, žiadna zodpovednosť len foto s černoškami z Kene na Facebooku, a od štvrtka do nedele odcestovaný letecky v PP:-)) To je život.
a čo sestry vyzerajúce ako bratia Williamsové, tie poberali tiež akurát na vybavenu výnimku.Šarapovova niečo brala asi mesiac potom čo to zrazu vyhlásili za doping.
však nevidel si ako "mierumilovne" sa správali slniečkári po víťazstvetrumpa v USA?
obete útokov = za posledných XY rokov všetko na slniečkarske krajiny vítajuce migrantov, teda okrem ruska naposledy
to je fakt "kauza", milion eur prelietaných do PP a s PP do KE je OK. To je ako všetky CT-člka, kompy a matovičové tlaćovky dokopy
už s tým ruskom to preháńajú, hillary, ktorú podporuju v nadácii saudský šejkovia je OK? Rusi sa neodpaluju a nešoferuju nakladiaky v Berlíne, Bostone, Nice, Paríži ....
náš trojdňový prezident od štvrtka do nedele vždy odcestovaný, chodiaci uteśovať manželku letecky za milion EUR
Odporúčame