netrep, tieto sa neodpalovali mimo irska resp. UK, alebo španielska robili to v mene nezávislosti - ale títo, ktorí v mene islamu a ovládnutia EU a US (tak ako im to káže ich kniha) robia bordel po celom svete, kaźdý terorista v súćasnosti je tohto vierovyznania.

