hahaha to všetci na urade práce su vhodní len na prácu za pasom?
hahaha to všetci na urade práce su vhodní len na prácu za pasom?
ani v Paríži, Nice, Berlíne nič nevedia, že? Čo fajčíš ty?:-))
Ako urazil PAríž? že povedal čo sa tam a aj v NIce stalo?
minulý rok oskar za celoživotné dielo Di Caprio teraz 4 černosi kvôli politickej korektnosti nie kvalite. Už by mohol vyhrať aj mexický herec alebo indián. Ale tí sú malo protežovaní
milujem tie španielske paradajky bez chuti za 4 EURA polkila
čo je to za nezmysel , však matovič ako rozduchavać tejto blbosti tiež klesol, skôr si ľudia pozreli tie tlačovky Matoviča a Danka a FIca a zakrútili v prieskume hlavou a označili iné strany - lebo zdá sa , źe s´tupa len jedna strana vďaka užitočným i d otom v politike
a kamionisti chodia len 80 - 90- tkou všade po obciach ak vedia źe sa nemeia pravidelne, o nich nebude článok,? a ešte zaonďuju ovzdušie - keď už EU rieši príkon vysávačov v rámci šetrenia energii a ekologie, nech sa pozrie na kamiony
neoliberálne - systémova strana
konzervatívne - nesystémová strana proti systému globalizácie amediálnych masírovačiek od nadhodnotených redaktorov médii , lenivých si overiť resp. neskreslovať fakty
pred migračnou krízou boli tieto nadpisy a potom 2 roky nič (trhy sa ani nepohli) teraz zase potrebuju menej medializovať migrantov tak dali tému o Grécku. Aj keď teda Grecko ako shengenská hranica to ani s migrantmi nemali ľahké a ale určite ich to kultúrne "obohatilo" - viď tí zufalí ľudia na Kose, na ktorý sa valili tie hordy
jasné preto je Turecko podľa Kisku ostrovom stability
Obama dostal nobelovku za mier a potom "humanitárne" bombardoval 8 moslimských krajín (Sýria, Jemen, Afganistan, Irak, Pakistan,Lýbiu atď.) potom nech dostane Putin štyri nobelovky, za to že bombardoval len Sýriu.
ano len Rusi zabi jaju nevinných civilistov:-)) Hlavne v Jemene....pardon tam ich zabijaju US army a Saudi. Wikileaks odštartovala na videu ako US magor zabil v Iraku cez dron len tak civilistov vrátane reportéra Reuters . O Afganistane ani nehovoriac
Okrem toho píše sa tu :"Zbierku zahájila liberálna politická aktivistka Linda Sarsourová, ktorá patrila k organizátorkám pochodu žien proti Trumpovi a ktorá je známa tiež ako kritička izraelskej politiky voči Palestínčanom"
K tým Palestínčanom - Arabom ich predstaviteľ počas II sv vojny spolupracoval s Hitlerom a pochvaľoval holocaust
netrep , naj anti semiti v zmysle nenávisti k židom (aj kď vlastne aj Arabi sú semiti) prejavujú moslimovia všade vo svete ale keď prídu do Ameriky tak zrazu ich tá nenávist prejde:-)))
Zbierku zahájila liberálna politická aktivistka Linda Sarsourová, ktorá patrila k organizátorkám pochodu žien proti Trumpovi a ktorá je známa tiež ako kritička izraelskej politiky voči Palestínčanom, a Tarek El-Messidi, ktorý je riaditeľom mimovládnej organizácie Celebrate Mercy, venujúcej sa šíreniu osvety o prorokovi Mohamedovi.
To je výkvet dobročinnosti za par tisíc na opravu ohlupuju do médii o tom aký je islam toleratný - nech idu opraviť takýto cintorín do S. Arábie alebo Iránu,- jednak ho tam nenájdu a jednak ak by aj tak ukrižovaniepodľa práva šaria ich neminie. P.s. S. Arábia, Kuwait, Katar neprijali ani jediného migranta o Sýrie - moslimského brata.
však to tie súkromné firmy zvyšovali poplatky za nezmysly
choď si kupiť do obchodu nejakú európsku "kvalitu" za tú istú cenu ako v Nemecku, Rakusku
pokračuj v tejto retorike ako všetky media a akurát budú mať viac
Odporúčame